Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Caribe

Prostorný komfortní apartmán se samostatnou dvoulůžkovou ložnicí má vybavený kuchyňský kout s ledničkou a obývací část s pohovkou. Do vybavení patří telefon, televize se satelitními programy (za poplatek), trezor, koupelna s WC. V hotelové zahradě je bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s barem, lehátky a sprchou. Apartmány Caribe leží na jihu západního pobřeží ostrova Tenerife v centru letoviska Playa de Las Américas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Caribe, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Caribe:

Na jihu západního pobřeží ostrova Tenerife v centru letoviska Playa de Las Américas, 20 km od letiště.

Vybavení objektu Caribe:

V jedné sedmipatrové budově je celkem 130 apartmánů, vstupní hala, recepce s nepřetržitým provozem, 2 výtahy, restaurace, bar, malý obchod. Recepce zajišťuje možnost přístupu na internet (v obchodním centru za poplatek), informační služby, prádelnu, půjčovnu aut a bezplatné parkoviště pro hosty. V hotelové zahradě je bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s barem, lehátky a sprchou.

Apartmán (45 m2): Prostorný komfortní apartmán se samostatnou dvoulůžkovou ložnicí má vybavený kuchyňský kout s ledničkou a obývací část s pohovkou. Do vybavení patří telefon, televize se satelitními programy (za poplatek), trezor, koupelna s WC. Každý pokoj má balkon nebo terasu, s výhledem na moře nebo na bazén. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby.

Sport:

Hosté Caribe máji k dispozici kulečník, tenisový kurt, 12 jamkový minigolf a hernu. Golfové hřiště Golf las Américas se nachází přibližně 600 m od apartmánů a vodní parky Aqualand a Siampark asi 1,5 km. Na pláži je možnost využít nabídku vodních sportů.

Stravování:

Apartmány Caribe jsou vybaveny pro samostatné vaření.

Obchody:

Vzhledem k poloze apartmánů Caribe jsou všechny služby, obchody a bary ve vzdálenosti od 100 do 500 m od komplexu.

Pláž u Caribe:

Na plážové promenádě, 400 metrů od apartmánů se nachází písečná pláž se světlým pískem Playa Troy.

Internetové stránky:

Apartmány Caribe

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.