Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gran Hotel Semiramis

Gran Hotel Semiramis s 287 pokoji leží na severu ostrova Tenerife v klidné rezidenční zóně Puerto de la Cruz. Přibližně 500 m od Gran hotelu Semiramis se nachází nejhezčí pláž v Puerto de la Cruz Playa Martianez s černým pískem a přírodní bazénový komplex Lago Martiánez.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gran Hotel Semiramis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Gran Hotelu Semiramis 

Gran Hotel Semiramis se nachází na severu ostrova Tenerife, 98 km od letiště v klidné rezidenční zóně Puerto de la Cruz. Malý obchod je v hotelu, větší nákupní možnosti jsou v 800 m vzdáleném centru města.

Vybavení hotelu

Gran Hotel Semiramis má celkem 287 pokojů, recepci s nepřetržitým provozem, výtahy, možnost připojení k internetu, restauraci, prádelnu, televizní místnost, kongresové sály (až 900 osob), půjčovnu aut, parkoviště pro hosty. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (1 v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Několikrát týdně je pro děti i dospělé připravován animační program. Hostům je k dispozici relaxační centrum SPA (masáže, sauna), kde je i kadeřnictví a salon krásy.

Ubytování

Standardní pokoj (25 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve vybavení telefon, televizi se satelitním vysíláním, minibar, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa je s výhledem na bazén nebo na moře.
Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport

Přímo v Gran hotelu Semiramis se nachází posilovna (zdarma), stolní tenis, petanque, tenisový kurt, kulečník.

Stravování

dle CK, Polopenze je podávána v hotelové restauraci formou bufetu, národní a mezinárodní kuchyně s otevřeným vařením. Hosté mohou využít i služeb restaurace á la carte (pouze večeře).

Pláž

Přibližně 500 m od Gran hotelu Semiramis se nachází nejhezčí pláž v Puerto de la Cruz Playa Martianez s černým pískem a přírodní bazénový komplex Lago Martiánez.

Aktuální popis od CK

PolohaNa severu ostrova, 90 km od letiště, v klidné rezidenční zóně Puerto de la Cruz.Vybavení objektuJednoduše zařízený hotel má celkem 289 pokojů. Hostům...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od