Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hotasa Lagos de Cesar

Hotel Hotasa Lagos de Cesar je vybaven recepcí, 3 výtahy, restaurací, 3 bary, kadeřnictvím i konferenční místností, možnost internetového připojení. V objektu také najdete bazén pro dospělé, dětský bazén a terasu na slunění s lehátky. Pro hotelové hosty je připravován animační program. Hotel leží na Tenerife ve středisku Playa de la Arena.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hotasa Lagos de Cesar , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Hotasa Lagos de Cesar:

Na jihozápadním pobřeží ostrova Tenerife pod skalami Los Gigantes, 46 km od letiště. Díky nim má tato oblast speciální mikroklima a proto je zde vždy o několik stupňů tepleji než v ostatních částech ostrova.

Vybavení Hotasa Lagos de Cesar:

Hotel Hotasa Lagos de Cesar se 116 pokoji je vybaven recepcí, 3 výtahy, restaurací, 3 bary, kadeřnictvím i konferenční místností, možnost internetového připojení. V objektu také najdete bazén pro dospělé, dětský bazén a terasu na slunění s lehátky. Pro hotelové hosty je připravován animační program.

Standardní pokoj (50 m2): Komfortně zařízený klimatizovaný pokoj má dvoulůžkovou ložnici a obývací pokoj s pohovkou. Ve vybavení je televize se satelitními programy, trezor, klimatizace, přímá telefonní linka, koupelna s WC a vysoušečem vlasů a terasa s výhledem na moře nebo na hory. Maximální obsazenost – 4 osoby.

Sport:

Posilovna, v blízkosti tenis a squash, kulečník, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

Obchody:

Jen 2 min. od Hotasa Lagos de Cesar najdete obchody, restaurace a bary. Větší obchodní centrum je v 3 km vzdáleném městečku Alcalá nebo v 5 km vzdáleném městě San Juan, kam Vás odveze místní autobus.

Pláž u Hotasa Lagos de Cesar:

Krásná pláž s jemným černým pískem Playa de la Arena je vzdálena od hotelu asi 300 m. Tato pláž byla oceněna Evropskou unií jako jedna z nejkrásnějších pláží – tuto poctu symbolizuje modrá vlajka s dvanácti hvězdami. Větší pláž Playa San Juan je vzdálená 5 km.

Internetové stránky:

Hotasa Lagos de Cesar

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.