Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mediterranean Palace

Hotel Mediterranean Palace byl postaven na Tenerife v Los Cristianos v roce 1999. Skládá se z pěti luxusních hotelů, pěti bazénů s vířivkami (některé v zimních měsících vyhřívané), kasina, kadeřnictví a butiku. Hotelový komplex pro své klienty nabízí centrum krásy a zdraví (solárium, mořské koupele, relaxační masáže, atd.). Tým animátorů se stará o program po celý den.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mediterranean Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Mediterranean Palace:

Na jihu ostrova Tenerife, v letovisku Los Cristianos, 21 km od letiště.

Vybavení objektu Mediterranean Palace:

Hotel Mediterranean Palace byl postaven v roce 1999. Skládá se z pěti luxusních hotelů, pěti bazénů s vířivkami (některé v zimních měsících vyhřívané), kasina, kadeřnictví a butiku. Hotelový komplex pro své klienty nabízí centrum krásy a zdraví (solárium, mořské koupele, relaxační masáže, atd.). Tým animátorů se stará o program po celý den.

Standardní pokoj (29 m2): Moderně zařízený pokoj s klimatizací, trezorem, televizí, přímou telefonní linkou, minibarem a balkonem s výhledem do vnitrozemí. Koupelna s WC v mramorovém provedení je plně vybavena. Pokoj s výhledem na bazén je za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Suite: Vybavení je shodné se standardním pokojem. Dvoulůžkovou ložnici a obývací pokoj oddělují dveře. Pokoje typu suite mají výhled do vnitrozemí nebo na bazén (za příplatek). Možnost dokoupení suite s vlastním bazénkem na terase (příplatek uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Minigolf, tenisový kurt s umělým povrchem, squash, posilovna.

Stravování:

Snídaně je podávána v pěti restauracích. V případě polopenze je možné si vybrat z dvanácti restaurací, které nabízejí velký výběr mezinárodních, ale i typicky španělských specialit. V jedné z restaurací je možné povečeřet formou švédských stolů.

Obchody:

Nákupní centrum se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu Mediterranean Palace.

Pláž u Mediterranean Palace:

Přímo u hotelového komplexu se nachází začátek plážové promenády Playa Camison s tmavým pískem, na kterou se hosté dostanou pomocí hotelové karty přímo ze zahrady. Pláž je součástí pláží Playa de las Américas.

Internetové stránky:

Mediterranean Palace

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.