Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Punta del Rey

Hotel Punta del Rey má recepci, 2 restaurace, bary, obchod, butik, malou zasedací místnost, kadeřnictví a kosmetický salon. V přilehlé subtropické zahradě jsou k dispozici 2 bazény (jeden s mořskou vodou, druhý sladkovodní) s barem, dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a dětské hřiště a klub. Hotel se nachází na Tenerife u města Las Caletillas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Punta del Rey , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Punta del Rey:

Ve východní části ostrova Tenerife, 43 km od letiště, 3 km od centra města Caletillas.

Vybavení objektu Punta del Rey:

Hotel Punta del Rey má 7 pater, 423 pokojů, recepci, 2 restaurace, bary, obchod, butik, malou zasedací místnost, kadeřnictví a kosmetický salon. V přilehlé subtropické zahradě jsou k dispozici 2 bazény (jeden s mořskou vodou, druhý sladkovodní) s barem, dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a dětské hřiště a klub. Hotel pořádá zábavné animační programy.

Standardní pokoj (14 m2): Účelně zařízený dvoulůžkový pokoj, s telefonem, trezorem, televizí, koupelnou s WC a balkonem. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Tenis, squash, kulečník, minigolf, sauna a masáže, posilovna.

Stravování:

Všechna jídla jsou podávána formou švédských stolů. V případě dokoupení programu all inclusive čerpáte plnou penzi formou švédských stolů, včetně dopoledního i odpoledního lehkého občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických).

Obchody:

Malý obchod je přímo v hotelu Punta del Rey. Do městečka La Candelaria vzdáleného asi 3 km lze dojet autobusem. Do hlavního města Santa Cruz jede rovněž městský autobus (přibližně 14 km).

Pláž u Punta del Rey:

Menší pláž s přírodními bazénky je 100 m od hotelu, na nejhezčí pláž na Tenerife Las Teresitas se světlým pískem ze Sahary je možné dojet autobusem (asi 20 km). Menší pláž se nachází také v městečku La Candelaria, odhadem 10 minut pěšky od hotelu. Pláže Playa de las Américas jsou vzdáleny asi 60 km.

Internetové stránky:

Punta del Rey

Aktuální popis od CK

PolohaVe východní části ostrova, 43 km od letiště, v městečku Las Caletillas. Vybavení objektuJednoduše zařízený hotel má 7 pater a 423 pokojů. Hostům je k...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.