Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studio Paraiso del Sol

V komplexu Studio Paraiso del Sol se nachází 147 studií/apartmánů rozmístěných do dvoupatrových bungalovů. Naleznete zde také restauraci, bar, dva bazény pro dospělé a jeden dětský bazén, sluneční terasu s lehátky a slunečníky i dětské hřiště. Pro hosty komplexu jsou denně připravovány animační programy. Loklaita je na ostrově Tenerife v Playa de las Américas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studio Paraiso del Sol , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Studio Paraiso del Sol:

Na jižním pobřeží Tenerife v centru letoviska Playa de las Américas, poblíž Palacio de Congresos Magma, 22 km od letiště.

Vybavení objektu Studio Paraiso del Sol:

V komplexu Studio Paraiso del Sol se nachází 147 studií/apartmánů rozmístěných do dvoupatrových bungalovů. Naleznete zde také restauraci, bar, dva bazény pro dospělé a jeden dětský bazén, sluneční terasu s lehátky a slunečníky i dětské hřiště. Pro hosty komplexu jsou denně připravovány animační programy.

Studio (35 m2): Ve studiu jsou dvě lůžka, obývací část s pohovkou, vybavený kuchyňský kout, televize, telefon a trezor a koupelna s WC. Ke každému studiu v přízemí patří terasa a ke studiu v patře balkon. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Apartmán (51 m2): Je vybaven shodně jako studio, má navíc oddělenou ložnici. Maximální obsazenost: 4 osoby.

Sport:

Stolní tenis, kulečník a animační program s různými sportovními aktivitami.

Stravování:

Polopenze je zajištěna formou švédských stolů v hotelové v restauraci.

Obchody:

Studio Paraiso del Sol je obklopeno množstvím obchodů, barů a restaurací.

Pláž u Studio Paraiso del Sol:

Malá pláž Playa Troya s tmavým pískem je ve vzdálenosti 400 m od komplexu.

Internetové stránky:

Studio Paraiso del Sol

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.