Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vigilia Park

Hotel Vigilia Park leží v letovisku Puerto Santiago s bohatou nabídnou obchodů a restaurací, jen ca. 500 m od pláže s tmavým pískem. Nabízí ubytování v prostorných apartmánech. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vigilia Park, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vigilia Park

V jihozápadní části ostrova, 45 km od letiště, v letovisku Puerto Santiago.

Vybavení objektu

Hotel Vigilia Park nabízí celkem 109 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní halu s recepcí, Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, internetový terminál (za poplatek), restaurace, bar, společenská místnost, sauna. Na terase hotelu se nachází bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. 

Kulečník, šipky.

Ubytování v hotelu Vigilia Park

Apartmán – 1 ložnice

Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího prostoru dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením, telefon, trezor (k pronájmu), televize se satelitními programy, koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Za příplatek je možné objednat pokoj s bočním výhledem na moře.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Apartmán – 2 ložnice

Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou ložnici. Za příplatek je možné objednat pokoj s bočním výhledem na moře. Maximální obsazenost - 5 dospělých osob nebo 4 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody

V blízkosti hotelu Vigilia Park je množství obchůdků i restaurací, další nákupní možnosti v centru Puerto Santiago.

Pláž u hotelu Vigilia Park

Malá tmavá pláž se nachází cca 500 m od hotelu. Pláž s černým pískem Playa de la Arena se nachází cca 2 km od hotelu.

Internetové stránky

www.vigiliapark.com

Aktuální popis od CK

PolohaV jihozápadní části ostrova, 45 km od letiště, v letovisku Puerto Santiago.Vybavení objektuHotel nabízí celkem 109 pokojů. Hostům je k dispozici...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.