Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zentral Center

Kvalitně vybavený hotel Zentral Center nabízí služby na vysoké úrovni. Výhodou hotelu jsou bezbariérové přístupny v celém objektu včetně bazénu. V bezprostředním okolí hotelu jsou možnosti nákupů i zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zentral Center, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Zentral Center

V jižní části ostrova, 18 km od letiště, v rekreační oblasti Playa de Las Américas. Hotel akceptuje pouze hosty starší 14 let.

Vybavení objektu

Hotel Zentral Center nabízí v jedné 7 patrové budově celkem 208 pokojů (11 upraveno pro tělesně postižené klienty). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů, možnost Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech (za poplatek), restaurace, bar, 3 víceúčelové konferenční místnosti (moderní audio-vizuální zařízení), 2 sauny, půjčovna aut. Na střeše je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi a velká sluneční terasa s lehátky. Hotel má bezbariérový přístup v celém objektu včetně zařízení u bazénu.

Dvoulůžkový pokoj

Moderně zařízený klimatizovaný pokoj má ve vybavení telefon, trezor (k pronájmu), televizi se satelitními programy, minibar (na vyžádání za poplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů.Maximální obsazenost – 3 osoby (starší 14 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. 

Sport

V okolí jsou tenisové kurty a fotbalové hřiště, nejbližší golfové hřiště Campo de Golf Las Américas je 1,5 km od hotelu, možnost vodních sportů na pláži.

Obchody

Hotel Zentral Center navazuje na obchodní centrum, jehož součástí jsou různé obchody, bary a restaurace, je zde i možnost volnočasových aktivit, kadeřnictví, kino a 2 podlažní podzemní parkoviště pro 1000 vozů.

Pláž u hotelu Zentral Center

Nejbližší pláž se světlým pískem je od hotelu vzdálena asi 800 m. 

Internetové stránky

www.hotelzentralcenter.com

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, 18 km od letiště, v rekreační oblasti Playa de Las Américas.Hotel akceptuje pouze hosty starší 14 let.Vybavení objektuHotel...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.