Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Guía de Isora

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Guía de Isora, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Guia de Isora

Na západním pobřeží (ale ve vnitrozemí) Tenerife leží půvabné malé městečko Guia de Isora. Město si zachovalo původní ráz i atmosféru. Kulturní i historické centrum se nachází v okolí kostela Nuestra Senora de La Luz ze 17. stol. (ale dokončen až 1738). Kostel je znám propracovanou řezbářskou výzdobou a krásnými malbami, například Kristovy smrti (Cristo de la Dulce Muerte), Panny Marie (Nuestra Señora de La Luz), výjevy z očistce, Zvěstování, San Jerónimo a další. Sousedí s malým náměstíčkem stíněným stromy, kde můžete posedět v některé z kaváren a plně vychutnat romantiku tohoto místa. Kostel, náměstí a několik přilehlých uliček bylo prohlášeno kulturní památkou. Naleznete zde restaurace s typickou místní kuchyní a množství malých obchůdků s parfémy, vonnými esencemi a dalším zbožím.

Co v Guia de Isora?

  • Z městečka Guia de Isora je překrásný výhled na ostrov La Gomera.
  • Vděčným cílem procházek do nedalekého okolí města jsou borové lesy.
  • Pro náročnější turisty je vhodný výlet do pohoří Teide. Zde se nabízí mnoho zajímavých cílů, mezi jinými například kaňony Tágara, Erques  a Niágara Canyon or de Guaría.
  • Město Guia de Isora leží na hranici Národního parku Teide, kde můžete obdivovat místní zvířenu i unikátní horskou krajinu.
  • Nebude-li Vám Guia de Isora stačit, koukněte i na Přírodní zajímavosti , Památky a muzea nebo Atrakce a zábava na Tenerife.

Tipy na hotel v letovisku Guía de Isora

Abama Hotel Resort od 31 900 Kč se všemi poplatky

Na jihozápadním pobřeží v klidné části ostrova Tenerife, přibližně 30 km od letiště Reina Sofia.

1.

Gran Meliá Palacio de Isora od 25 100 Kč se všemi poplatky

Hotel Gran Meliá Palacie de Isora leží v jižní části ostrova TEnerife, 45 km od letiště, na malebném pobřeží Guía de Isora.  V hotelu jsou 2 menší obchůdky, další obchody jsou vzdáleny jen několik minut pěší chůze.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---