Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Los Cristianos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Los Cristianos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Letovisko Los Cristianos

Letovisko Los Cristianos leží v jihozápadní části ostrova Tenerife, v regionu Arona. Patří mezi oblíbené turistické resorty. Nabízí veškerou turistickou vybavenost. Dostatek nákupních možností v obchodních centrech i malých obchůdcích. Jsou zde banky i bankomaty. Nepřeberné množství restaurací, nabízejících speciality různých národních kuchyní i výběr místních pochoutek. Na své si zde přijdou i příznivci nočního života. Noční kluby, diskotéky i bary jsou otevřené až do ranních hodin.

Pláž v Los Cristianos

Pláže v Los Cristianos jsou dobře přístupné, prostorné a vhodné i pro rodiny s dětmi. Světlý zlatavý písek se postupně svažuje do křišťálově čisté vody moře a vytváří tak jedinečnou kulisu pro prázdninové lenošení na slunci. Pro aktivnější je zde k dispozici nabídka vodních sportů, jako je lyžování, půjčovny šlapadel i další atrakce. Oblíbené je také šnorchlování. Pláže jsou plně vybavené. Zapůjčit si můžete lehátka a slunečníky, občerstvení nabízejí nesčetné bary a restaurace.

Co zde?

Součástí města je pěkný přístav, odkud denně vyjíždějí lodě za rybolovem i na výlety. Trajekty zajišťují spojení s okolními ostrovy (například La Gomera, El Hierro nebo Gran Canaria). Objednat si můžete plavbu na katamaránu, výlet lodí se skleněným dnem či obdivovat hru delfínů z pirátské lodi.

A několik dalších tipů:

  • V Los Christianos je potápěčská škola, ale i tenisové kurty, motokárová dráha nebo golfové hřiště.
  • Nejen děti jistě potěší návštěva Tenerifské ZOO Parque Las Aguilas, která je jen kousek od Los Cristianos (cca. 5 km).
  • K dispozici je i AquaPark Octopus. Součástí parku jsou mimo běžné bazény, skluzavky tobogány a další vodní atrakce i restaurace a delfíní show. Otevřeno je denně od 10:00 do 18:00.
  • Autobusem (zdarma) se můžete dostat do Camel Parku, kde zjistíte, proč se velbloudům říká koráby pouště. Svezení na velbloudu je nezapomenutelným zážitkem, délka vyjížďky je cca. 30 minut. Otevřeno je denně od 10:00 do 19:00.

Další tipy jsou na stránkách Atrakce a zábava na Tenerife, Památky a muzea nebo Přírodní zajímavosti .

Tipy na hotel v letovisku Los Cristianos

Checkin Atlantida od 15 700 Kč se všemi poplatky

V jižní části ostrova, 17 km od letiště, v letovisku Los Cristianos.

1.

Alborada Ocean Club od 15 300 Kč se všemi poplatky

Na jižním pobřeží, 12 km od letiště, ve vesničce Las Galletas. Ostrov Tenerife.

2.

Arona Gran Hotel od 23 700 Kč se všemi poplatky

Na jihozápadním pobřeží Tenerife v populárním letovisku Los Cristianos, 14 km od letiště. Hotel má výhled na Atlantický oceán, na starý rybářský přístav Los Cristianos a nedaleký ostrov La Gomera.

3.

Sandos San Blas Reserva Ambiental od 27 900 Kč se všemi poplatky

Hotel Sandos San Blas Rewerva Ambiental leží na jižním pobřeží ostrova Tenerife, 8 km od letiště v oblasti San Miguel de Abona.  Menší obchůdky jsou v 500 m vzdálené vesničce Los Abrigos, větší nákupní možnosti v Los Cristianos (20 km ), s bary a restauracemi v Playa de las Américas (20 km).

4.

Aguamar od 17 700 Kč se všemi poplatky

Na jihozápadním pobřeží, 17 km od letiště, v letovisku Los Cristianos.

5.

Sol Princesa Dácil od 17 600 Kč se všemi poplatky

Hotel Sol Princesa Dácil leží v jižní části ostrova Tenerife ve středisku Los Cristianos, 17 km od letiště TFS (Reina Sofia). Centrum Los Cristianos s obchůdky, restauracemi a bary se nachází 500 m od hotelu.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---