Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Las Playitas

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Las Playitas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Las Playitas

Las Playitas je malá vesnička ležící na jihovýchodním pobřeží ostrova Fuerteventura. Původní staré město, sestávající převážně z nízkých bílých domků usazených v malých zahradách, se rozkládá ve svahu nad mořem a představuje typickou ukázku tradiční španělské ostrovní architektury. Hlavní dominantou městečka je impozantní maják. Malá původně rybářská vesnice se postupně rozvíjí v moderní turistické letovisko. Zatím však převažuje jednoduchá nízká zástavba, několik moderních větších hotelů (jeden má vyhřívaný bazén olympijských rozměrů) leží v oddělené části letoviska.

Las Playitas patří mezi příjemné poklidné resorty, kde můžete prožít nádhernou dovolenou stranou velkoměstského ruchu a shonu. Naleznete zde malé bary a restaurace, chvalně známé především svými rybími specialitami. Nakoupit můžete v obchůdcích ve starém městě. Nečekejte však rušný noční život v tanečních klubech a diskotékách.

Pláže v Las Playitas

Pláž v Las Playitas je prostorná, písečná. Písek má tmavě šedý odstín typický pro části ostrova s vulkanickou minulostí. Jsou zde vhodné podmínky pro potápění.

Co zde?

Místním autobusem se z Las Playitas snadno dostanete na výlet do městečka Grand Tarajal, které je asi 5 kilometrů jihozápadně. .

Vynechat byste rozhodně neměli výlet k již zmíněnému majáku El Faro de Entalada. Je vzdálen asi 6 km od městečka a vede k němu křivolaká horská silnička. Další oblíbenou možností trávení volného času je jachting. V malém přístavu v městečku si můžete vypůjčit i menší loďku. Koho omrzí koupání nebo rybaření, může vyzkoušet zdejší 18 jamkové golfové hřiště. V případě, že si půjčíte auto, můžete prozkoumávat i vzdálenější cíle, z přírodních zajímavostí jmenujme například Cueva del Llano nebo Parque Natural de las Dunas, z atrakcí to může být třeba  Aquapark Baku Fuerteventura, Vrak American Star nebo Zoo La Lajita.

Tipy na hotel v letovisku Las Playitas

Playitas Grandresort Golf & Spa

Na jihovýchodním pobřeží Fuerteventura u rybářské vesničky Las Playitas, 4 km od Gran Tarajal, 54 km od Morro Jable, 45 km od letiště Puerto del Rosario.

1.

Playitas od 17 100 Kč se všemi poplatky

Na jihovýchodním pobřeží ostrova, 45 km od letiště, u rybářské vesničky Las Playitas.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---