Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Playa de Santiago

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Playa de Santiago, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Playa de Santiago

Playa de Santiago je hned po Valle Gran Rey druhým nejoblíbenějším rekreačním střediskem kanárského ostrova La Gomera. Letovisko se nachází na sušším, a tudíž velmi slunném jihu, který je současně vůbec nejteplejší oblastí celého území (viz La Gomera - počasí). Ideální je tak hlavně pro ty, kteří holdují příjemnému lenošení v horkém písku a koupání v moři, ale i sportům a především pak vycházkám do skutečně nádherné přírody, která je hlavním lákadlem ostrova. Zároveň je toto malebné místo dokonalým kompromisem, pokud chcete jak odpočívat, tak aktivně trávit své volné chvíle, například výlety do blízkého či vzdálenějšího okolí. Nespornou výhodou, která šetří drahocenný čas dovolené, je blízkost letiště, které zajišťuje odbavení všech cestovatelů jak při příletu, tak odletu. Transfer z letiště do střediska trvá pouhých cca 20 min., do hlavního města San Sebastian zabere cesta zhruba hodinku.

Pláže u Playa de Santiago

Stejnojmenná pláž v resortu Playa de Santiago je tvořena především kamením a oblázky a táhne se při březích Atlantiku v délce cca 20 kilometrů. Dokáže tak bezpochyby pojmout úplně všechny návštěvníky, kteří sem zamíří. Díky prozatím poklidnějšímu turistickému ruchu si zde přijdou na své hlavně ti, kteří hledají nevšední zážitky a poznávání cizích krajů, chutí a přírodních krás. 

Playa de Santiago a turistická vybavenost

Kdysi bývalo místo zvané Playa de Santiago malou rybářskou vesničkou, ovšem během let se i přes některá méně příznivá období rozvinulo až do dnešní podoby. Přesto si však stále zachovává svůj tradiční ostrovní charakter. Díky poloze resortu nedaleko letiště tu funguje zcela bezproblémová doprava, která navíc nezabere tolik času. Ten tak můžete věnovat už jen relaxaci. K dispozici jsou jak lepší hotely, tak skromnější apartmány.

Aktivity a výlety aneb co v okolí Playa de Santiago

Celý ostrov La Gomera je doslova nabitý možnostmi, kam vyrazit nebo co podniknout – od procházek při pobřeží po delší výlety k bizarním skalním útvarům (například tzv. „roques“ nebo Los Órganos), do vzácných mlžných pralesů, odlehlých vesnic nebo jedinečných národních parků. Koukněte se na Přírodní zajímavosti.  Pravidelné trajektové linky vás pak zavezou třeba na ostrov Tenerife, který otevírá další horizonty poznání, zábavy a odpočinku.

I když ale zůstanete jen v resortu Play de Santiago, nudit se určitě nebudete, obzvláště pokud máte rádi pěší turistiku, jízdu na kole nebo golf. Při procházkách okolím můžete narazit na větrný mlýn, starobylé kostely a krásné pobřežní scenérie.

Tipy na hotel v letovisku Playa de Santiago

Jardín Tecina od 27 800 Kč se všemi poplatky

Hotel Jardín Tecina leží na jihu ostrova La Gomera, 3 km od letiště, na lávovém výběžku nad mořem. Obklopují jej nádherné zahrady s výhledem na malebnou rybářskou vesničku Playa de Santiago.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---