Důležité informace

Odhadovaná doba čtení: 3 min.

Důležité informace o prodeji zájezdů a dalších službách

Ceny zájezdů, slevy, speciální bonusy

Pokud cestovní kancelář nabízí jakékoliv bonusy a výhody, při zakoupení zájezdu přes tyto stránky Vám tyto výhody zůstávají. A to například včetně bonusů za stálého zákazníka. Slevy, které se na daný zájezd vztahují, najdete uvedené vždy u konkrétních zájezdů.

Zastoupené cestovní kanceláře

Prodej zájezdů na tomto webu je zabezpečen Prodejcem specifikovaným níže. Prodejce má uzavřené smlouvy o zastupování a spolupráci téměř se všemi cestovními kancelářemi, které zájezdy na Kanárské ostrovy organizují (dále jen CK).

Všechny cestovní kanceláře, které zde zájezdy nabízejí, nás informovaly o tom, že mají sjednané pojištění proti úpadku.

Při zprostředkování prodeje zájezdů jsme povinni se řídit pravidly a pokyny jednotlivých cestovních kanceláří, veškerá organizace zájezdu (placení záloh, doplatky, zasílání cestovních pokynů, slevové programy …) je stejná, jako kdybyste zájezd kupovali přímo u pořádající CK.

Proč zakoupit zájezd přes tyto stránky Kanárské ostrovy v detailech?

Důvodů, proč zakoupit zájezd přes naše stránky, je více:

  • Podpoříte tento web - pokud se Vám tento web líbí a pomohl Vám k dovolené zjistit vše, co jste potřebovali, pomožte nám ho dále rozvíjet a doplňovat další informace, fotografie, cestopisy ...
  • Poradíme Vám s výběrem - napište Vaše představy a my Vám najdeme místo a zájezd, co Vám bude vyhovovat nejvíce. Doporučované zájezdy vyhledáváme i z nabídek CK, které jiní prodejci nemají nebo které nemají internetové prodeje.
  • Zájezd vyberete a zakoupíte v klidu od svého počítače, nemusíte nikam chodit, nic shánět, nic zařizovat

Nenašli jste zde požadovaný zájezd nebo Vaší oblíbenou CK?

Pokud jste zde konkrétní zájezd nenašli nebo nemůžete najít nabídku konkrétní CK a přesto byste chtěli využít námi poskytovaných výhod a speciální slevy od těchto stránek, je to možné také.

Napište nám, jaký zájezd od jaké CK jste si vybrali, a my Vám ho zajistíme. Pokud jste si někde vybrali zájezd, ale neznáte pořádající CK, také nevadí. Pošlete nám odkaz na stránku se zájezdem nebo popis zájezdu a my vše zjistíme a zajistíme.

Napsat, jaký zájezd jste si vybrali a chcete k němu od nás kalkulaci

Vše lze samozřejmě vyřídit i telefonicky. Zavolejte nám nebo nám zašlete Vaše číslo a my Vám zavoláme.

Prodej zájezdů - identifikační údaje a podmínky

Prodej zájezdů je zajišťován společnostmi ZitekGroup s.r.o., IČO 48041181, nebo fyzickou osobou Petr Zítek, IČO 68384947 dle těchto obchodních podmínek. Prodejce působí jako cestovní agentura a se všemi společnostmi má uzavřené řádné smlouvy o zastupování a je oprávněn prodávat zájezdy jménem pořádajících CK.

Čtěte také: