Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Beatriz Playa

Hotel Beatriz Playa se nachází ve východní části ostrova Lanzarote v letovisku Puerto del Carmen, 5 km od letiště. V zahradě se nacházejí 2 bazény se slanou vodou (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětské brouzdaliště a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Součástí hotelu je i lázeňské SPA Centrum s nabídkou relaxačních i léčebných procedur.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Beatriz Playa , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Beatriz Playa:

Ve východní části ostrova Lanzarote v letovisku Puerto del Carmen, 5 km od letiště.

Vybavení objektu Beatriz Playa:

Moderní čtyřpatrový hotel Beatriz Playa se 404 pokoji. Hostům jsou zde k dispozici recepce, 3 konferenční sály, možnost připojení na internet, služby lékaře, pronájem automobilů, 2 restaurace a 2 bary, sauna, masáže, společenská místnost, dětský klub, diskotéka, kadeřnictví a salon krásy, nákupní galerie a stánek s novinami. V zahradě se nacházejí 2 bazény se slanou vodou (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětské brouzdaliště a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Součástí hotelu je i lázeňské SPA Centrum s nabídkou relaxačních i léčebných procedur (hydromasážní okruh, vichy sprchy, jacuzzi, sauna, hamman, léčebné boxy). Pro děti i dospělé je připravován denní i noční animační program.

Standardní pokoj (40 m2): Je vybaven klimatizací, minibarem, televizí se satelitními a hudebními kanály, trezorem, telefonem, koupelnou s vysoušečem vlasů a WC a balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suite (60 m2): Je vybaven stejně jako standardní pokoj, obývací pokoj je ale oddělen dveřmi od ložnice. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

V hotelu Beatriz Playa je tělocvična, tenisový kurt, minigolf, střelba, lukostřelba, pétanque, dětské hřiště, stolní tenis a půjčovna kol. Obchody: Přibližně 150 m od hotelu Beatriz Playa je nákupní centrum Matagorda, u kterého začíná promenáda s množstvím dalších obchůdků, barů a restaurací.

Pláž u Beatriz Playa:

Pouhých 20 m od hotelu se nachází pláž Matagorda s promenádou.

Internetové stránky:

Beatriz Playa

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV jedné čtyřpatrové budově je celkem 404 pokojů (některé upravené pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici recepce, výtahy,...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.