Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sandos Papagayo Arena Beach Hotel & Spa

Hotel Sandos Papagayo Arena Beach Hotel & Spa se nachází na jižním pobřeží ostrova Lanzarote mezi rybářskou vesničkou Playa Blanca a plážemi Papagayo, 35 km od letiště, 40 km od Arrecife. Zkušený tým animátorů zajišťuje denní i večerní programy pro děti i dospělé, k dispozici je volný vstup na diskotéku. Pro celkovou relaxaci nabízí hotel SPA s tureckými lázněmi (termální bazén, 2 sauny, masáže, 3 jacuzzi, finská sauna).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sandos Papagayo Arena Beach Hotel & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Sandos Papagayo Arena Beach Hotel & Spa:

Na jižním pobřeží ostrova Lanzarote mezi rybářskou vesničkou Playa Blanca a plážemi Papagayo, 35 km od letiště, 40 km od Arrecife.

Vybavení objektu Sandos Papagayo Arena Beach Hotel & Spa:

Hotel Sandos Papagayo Arena Beach Hotel & Spa nabízí celkem 488 pokojů, vstupní halu s recepcí, restaurace, bary, internetovou místnost, půjčovnu aut, kadeřnictví, služby prádelny a obchod. V hotelové zahradě jsou 3 velké bazény se sladkou vodou (jeden v zimních měsících vyhřívaný), 2 dětské bazény (jeden také v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa se slunečníky, lehátka, bar u bazénu a dětský klub. Zkušený tým animátorů zajišťuje denní i večerní programy pro děti i dospělé, k dispozici je volný vstup na diskotéku. Pro celkovou relaxaci nabízí hotel SPA s tureckými lázněmi (termální bazén, 2 sauny, masáže, 3 jacuzzi, finská sauna).

Standardní pokoj: (40 m2): Plně klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve vybavení minibar, telefon, televizi se satelitními programy, trezor, kompletně vybavenou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Junior suite (83 m2): Je vybaven shodně jako standardní pokoj, ložnice je většinou oddělena dveřmi od obývacího pokoje. Má 2 terasy a výhled na moře. Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby.

Sport:

K sportovní nabídce patří 1 tenisový kurt, víceúčelové hřiště, stolní tenis, posilovna, minigolf, půjčovna kol, biliard a potápěčská škola.

Stravování:

Program all inclusive je zajištěn formou mezinárodního bufetu v hotelových restauracích i barech s nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů (místní výroby).

Obchody:

Přibližně 1 km od hotelu Sandos Papagayo Arena Beach Hotel & Spa se nachází velký obchod s potravinami, větší možnost nákupů je v 3 km vzdáleném městečku Playa Blanca.

Pláž u Sandos Papagayo Arena Beach Hotel & Spa:

Nejkrásnější pláže ostrova Playa Papagayo s bílým pískem jsou pouhých 600 m od hotelu. Na pláž Playa Dorada vozí hosty zdarma hotelový minibus (cca 5 min.).

Internetové stránky:

Sandos Papagayo Arena Beach Hotel & Spa

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí celkem 488 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.