Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Princesa Yaiza Suite Hotel Resort

Hotel Princesa Yaiza Suite Hotel Resort leží na jižním pobřeží ostrova Lanzarote, asi 30 km od letiště. K celkové relaxaci přispívá hotelové lázeňské centrum (vnitřní bazén s mořskou vodou, turecká lázeň, sauna, masáže atd.). Animační tým připravuje celodenní i večerní sportovní a zábavné programy i představení.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Princesa Yaiza Suite Hotel Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Princesa Yaiza Suite Hotel Resort:

Na jižním pobřeží ostrova Lanzarote, 30 km od letiště.

Vybavení Princesa Yaiza Suite Hotel Resort:

Luxusně vybavený hotel Princesa Yaiza Suite Hotel Resort plní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Nabízí vstupní halu s recepcí, 234 suit (5 pro tělesně postižené), 5 restaurací a několik barů, parkoviště, přístup na internet, prádelnu, půjčovnu automobilů, nákupní zónu (butik, zlatnictví, parfumérie) i 10 kongresových sálů (až 1 000 osob). V hotelové zahradě jsou celkem 4 bazény (1 v zimních měsících vyhřívaný, 1 se slanou vodou, 1 v „rodinném areálu“ v zimních měsících vyhřívaný), 3 dětské bazény, jacuzzi a sluneční terasy s lehátky a slunečníky. K celkové relaxaci přispívá hotelové lázeňské centrum (vnitřní bazén s mořskou vodou, turecká lázeň, sauna, masáže atd.). Animační tým připravuje celodenní i večerní sportovní a zábavné programy i představení.

Pokoj Superior (43 m2): Dvoulůžkový moderně zařízený pokoj je klimatizovaný. Ve svém vybavení má telefon, televizi se satelitními programy, minibar, trezor, plně vybavenou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů a terasu (12 m2) s výhledem na bazén nebo na moře. Maximální obsazenost – 2 osoby.

Junior suite (45 m2): Vybaven shodně jako Suite, terasa (16 m2) s výhledem na bazén nebo na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Tělocvična, squash, paddel, tenisový kurt s nočním osvětlením, plážový volejbal. Golfové hřiště je vzdáleno přibližně 6 km.

Stravování:

Snídaně a večeře jsou v hotelové restauraci servírovány formou bufetu s výběrem jídel místní i mezinárodní kuchyně.

Obchody:

Různé obchody, restaurace a bary najdete blízkém městském centru.

Pláž u Princesa Yaiza Suite Hotel Resort:

Krásná pláž Dorada Beach začíná hned u hotelu, na pláže Papagayo je to přibližně 3 km.

Internetové stránky:

Princesa Yaiza Suite Hotel Resort

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuLuxusně vybavený hotel nabízí 385 pokojů a plní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí,...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.