Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mansión Nazaret

Apatmány Mansión Nazaret se nachází na Lanzarote v centru Costa Teguise, asi 15 km od letiště a 9 km od Arrecife. Apartmány jsou postaveny ve starém kanárském stylu využívajícím tradiční ruční práce. V centrální zóně Mansión Nazaret je jeden bazén (v zimních měsících vyhřívaný), terasa s lehátky, sprcha a slunečníky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mansión Nazaret, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Mansión Nazaret:

V centru Costa Teguise, 15 km od letiště a 9 km od Arrecife na Lanzarote.

Vybavení Mansión Nazaret:

Celkem 60 apartmánů Mansión Nazaret je situováno do třípatrových budov. Jsou postaveny ve starém kanárském stylu využívajícím tradiční ruční práce. V hotelu mají recepci s otevírací dobou od 8.00 do 22.00 hod., půjčovnu aut, počítače s přístupem na internet, restauraci a bar u bazénu. V centrální zóně Mansión Nazaret je jeden bazén (v zimních měsících vyhřívaný), terasa s lehátky, sprcha a slunečníky.

Apartmán (45 m2): Je vybaven také v kanárském stylu. Nabízí dvoulůžkovou ložnici a obývací pokoj, zařízený kuchyňský kout s kávovarem, toustovačem a mikrovlnnou a elektrickou troubou, koupelnu s vanou a WC, telefon, televizi se satelitními programy, trezor, balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

V blízkém okolí je škola windsurfingu, potápěčské centrum, golfové kurzy (1,5 km), vodní park (1 km) atd.

Obchody:

Menší obchodní centrum, butiky, kavárny, restaurace a bary jsou v bezprostřední blízkosti komplexu Mansión Nazaret.

Pláž u Mansión Nazaret:

Přírodní pláž Las Cucharasje s jemným světlým pískem leží asi 250 m od komplexu.

Internetové stránky:

www.apartamentosnazaret.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuKomplex postavený v koloniálním stylu nabízí celkem 60 apartmánů a studií rozmístěných do několika třípatrových budov. Hostům je k dispozici...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.