Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arrecife Gran Hotel & Spa

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi  připojení k internetu, 2 restaurace, 4 bary, vinárna, 6 konferenčních  sálů, kadeřnictví, salón krásy, služby lékaře, parkoviště. Na slunečních terasách je bazén pro dospělé a dětský bazén (oba v  zimních měsících vyhřívané, kryté), lehátka a sprchy. Hosté mohou využít i nabídku služeb SPA Wellness centra.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arrecife Gran Hotel & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Arrecife Gran Hotel & Spa

Na východním pobřeží, 6 km od letiště, v centru hlavního města Arrecife.

Vybavení objektu

Luxusní hotel Arrecife Gran Hotel & Spa nabízí ve svých 17 patrech celkem 160 pokojů. Jeho skleněná struktura je symbolem nejnovějších architektonických inovací, kde funkčnost a koncepce zaručuje luxus a relaxaci. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, 2 restaurace, 4 bary, vinárna, 6 konferenčních sálů (až 300 osob), kadeřnictví, salón krásy, služby lékaře, parkoviště. Na slunečních terasách je bazén pro dospělé a dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané, kryté), lehátka a sprchy. Hosté mohou využít i nabídku služeb SPA Wellness centra (bazén s termálním okruhem, sprchy, vířivka, sauna, parní lázeň, léčebné procedury, masáže atd.).

Dvoulůžkový pokoj

Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, minibar, telefon, trezor (zdarma), koupelnu s vysoušečem vlasů a odděleným WC. Pokoj má výhled na město, nemá balkon. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Umístění – 3. patro (jednolůžkové pokoje jsou ve všech patrech).Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Suite

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, je však větší a dvoulůžková ložnice je od obývací část oddělena dveřmi.Za příplatek je možné objednat suite s panoramatickým výhledem na moře. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci. 

Sport

V hotelu Arrecife Gran Hotel & Spa je posilovna, golfové hřiště Costa Teguise Golf Club je cca 9,5 km od hotelu.

Obchody

V bezprostřední blízkosti hotelu jsou různé obchody, restaurace a bary, větší nákupní možnosti v centru města.

Pláž u hotelu Arrecife Gran Hotel & Spa

Hotel stojí přímo u velké pláže se světlým pískem Playa El Reducto.

Internetové stránky

www.aghotelspa.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento luxusní hotel nabízí ve svých 17 patrech celkem 160 pokojů. Jeho skleněná struktura je symbolem nejnovějších architektonických inovací,...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.