Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradise Island

Rodinný hotel Pardise Island s příjemnou domácí atmosférou je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, včetně rodin s malými dětmi, pro které je zde vyhovující zázemí. Hotel myslí i na sportovně laděné hosty, příjemným zpestřením jsou denní a  noční animační programy a to jak pro dospělé, tak i pro děti. Další možnosti vyžití a nákupů jsou v kilometr vzdáleném letovisku Playa Blanca.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paradise Island, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Paradise Island

Aparthotel Paradise Island se nachází na jihu ostrova, 40 km od letiště, v letovisku Playa Blanca.

Vybavení hotelu Paradise Island

Rodinný aparthotel se širokým sportovním a zábavním  programem nabízí recepci, restauraci, bar u bazénu, Lobby bar – s možností WI-FI (za poplatek), bar Mirador (otevřen 3x v týdnu), diskotéku s noční animací, minidiskotéku pro děti, prádelnu, kadeřnictví a kosmetiku. V zahradě se nacházejí 2 bazény (1 v zimních měsících vyhřívaný), 2 dětské bazény, sluneční terasa, lehátka a slunečníky. Aparthotel také nabízí Baby Club pro děti od 6 měsíců do 4 let a dále Miniclub pro děti od 4 do 12 let. Samozřejmostí je i animace pro dospělé po celý den.   

Apartmán (uveden v ceníku – 42 m2): Prostorné apartmány nabízejí samostatnou ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu a balkon nebo terasu. Jsou vybaveny  trezorem (za poplatek), televizí se satelitním vysíláním, telefonem.

Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti. 

Sport

V komplexu najdete velkou sportovní zónu – minigolf, plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis, multisportovní hřiště, dětské hřiště, tělocvična, sauna. Součástí areálu je vodní park, kam mají klienti aparthotelu vstup zdarma.

Stravování

Dle CK. Aparthotel nabízí program all inclusive – snídaně, obědy i večeře formou švédských stolů, lehké občerstvení včetně nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby po celý den. 

Obchody

Přímo u komplexu najdete supermarket. Další obchody a restaurace se nacházejí přibližně 1 km od komplexu. 

Pláž

Pláž je vzdálena přibližně 2,5 km od komplexu. Několikrát denně jezdí zdarma autobus na pláž Playa Dorada. 

Internetové stránky:  www.paradiseisland-lanzarote.com

Aktuální popis od CK

PolohaHotel se nachází na jihu ostrova, 40 km od letiště, v letovisku Playa Blanca.Vybavení objektuRodinný hotel nabízí 290 apartmánů v dvoupatrových...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.