Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

H 10 Lanzarote Princess

Hotel H 10 Lanzarote Princess se nachzází na jihu ostrova Lanzarote v centru letoviska Playa Blanca, asi 40 km od letiště. V zahradě se nacházejí 2 bazény se sladkou vodou (jeden v zimním období vyhřívaný), dětské brouzdaliště, bazénový bar a sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Zkušený tým animátorů v H 10 Lanzarote Princess připravuje pro děti i dospělé denní i večerní animační programy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili H 10 Lanzarote Princess, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha H 10 Lanzarote Princess:

Na jihu ostrova Lanzarote v centru letoviska Playa Blanca, 40 km od letiště.

Vybavení objektu H 10 Lanzarote Princess:

Třípatrová budova s 404 pokoji (375 dvoulůžkových, 32 junior suite, některé pokoje jsou přizpůsobeny pro tělesně postižené klienty) nabízí prostornou recepci, 2 restaurace a bary, společenskou místnost, internetový koutek, obchody, dětský klub, kadeřnictví a masáže. V zahradě se nacházejí 2 bazény se sladkou vodou (jeden v zimním období vyhřívaný), dětské brouzdaliště, bazénový bar a sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Zkušený tým animátorů v H 10 Lanzarote Princess připravuje pro děti i dospělé denní i večerní animační programy.

Standardní pokoj (21,4 m2): Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, rádio, trezor, televizi se satelitními a hudebními kanály, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů a terasu nebo balkon (5,5 m2). V případě zájmu je za poplatek možné objednat minibar. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Rodinný pokoj (27,4 m2): O něco málo prostornější než standardní pokoj, ostatní vybavení je stejné, terasa (6,5 m2). Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Tělocvična, tenisový kurt, hřiště na volejbal, minigolf, petanque, kulečník, stolní tenis, dětské hřiště a venkovní šachy.

Stravování:

Polopenze je poskytována formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody:

V blízkosti hotelu H 10 Lanzarote Princess se nachází velké množství různých obchůdků a restaurací, větší nákupní možnosti jsou v 500 m vzdáleném městském centru.

Pláž u H 10 Lanzarote Princess:

Pláž Playa Dorada se žlutým pískem je vzdálena přibližně 300 m od hotelu.

Internetové stránky:

H 10 Lanzarote Princess

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí v jedné třípatrové budově celkem 407 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní halu...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.