Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Los Zocos Club Resort

Apartmány Los Zocos Club Resort se nachází na východním pobřeží Lanzarote v klidnější části letoviska Costa Teguise, asi 16 km od letiště. Hotel Los Zocos Club Resort je vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí široké sportovní i kulturní vyžití, programy pro děti, mini disco i večerní programy pro dospělé.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Los Zocos Club Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Los Zocos Club Resort:

Na východním pobřeží Lanzarote v klidnější části letoviska Costa Teguise, 16 km od letiště.

Vybavení Los Zocos Club Resort:

V komplexu o rozloze 64 000 m2 je ve třech dvoupatrových budovách rozmístěno celkem 324 apartmánů. V komplexu se nachází recepce, restaurace, 2 bary, diskotéka, dětský koutek a supermarket. V hotelové zahradě najdete 5 velkých bazénů (jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasu s lehátky a slunečníky a dětské hřiště. Hotel Los Zocos Club Resort je vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí široké sportovní i kulturní vyžití, programy pro děti, mini disco i večerní programy pro dospělé.

Apartmán (46 m2): Vybavení tvoří dvoulůžková ložnice, obývací pokoj se zařízeným kuchyňským koutem, televize se satelitními programy (za poplatek), telefon, trezor, koupelna s WC a balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Apartmán – 2 ložnice (60 m2): Je vybaven stejně jako jednoložnicový apartmán. Dvě samostatné ložnice jsou odděleny od obývacího pokoje dveřmi. Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Minigolf, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis, fotbalové hřiště, aerobik, pétanque, vodní pólo, kulečník, venkovní šachy, šipky, střelba, lukostřelba. Na pláži vodní sporty, kurzy potápění, škola windsurfingu, jízda na kajaku.

Stravování:

Snídaně a večeře jsou připravovány v hotelové restauraci formou švédských stolů s výběrem národní i mezinárodní kuchyně. Za příplatek je možné zajistit program all inclusive.

Obchody:

Několik obchůdků najdete přímo v komplexu Los Zocos Club Resort, větší nákupní centrum se nachází v těsné blízkosti hotelu.

Pláž u Los Zocos Club Resort:

Písečná pláž Las Cucharas se světlým hnědým pískem je od hotelu vzdálená asi 150 m přes silnici.

Internetové stránky:

Los Zocos Club Resort 

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV komplexu o rozloze 64 000 m2 je ve třech dvoupatrových budovách rozmístěno celkem 324 apartmánů. Hostům je k dispozici recepce, možnost...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.