Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Barceló Lanzarote Resort

Hotel Barceló Lanzarote Resort leží na východním pobřeží ostrova Lanzarote v rekreační oblasti Costa Teguise. Hotel Barceló Lanzarote Resort byl v roce 2010 částečně rekonstruován a nabízí celkem 198 pokojů. Pláž se světlým pískem Playa del Ancla je přibližně 400 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Barceló Lanzarote Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha resortu Barceló Lanzarote

Hotel Barceló Lanzarote Resort leží na východním pobřeží ostrova, 15 km od letiště v rekreační oblasti Costa Teguise. Menší obchůdky jsou přímo v hotelu, další obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny necelých 40 minut pěší chůze.

Vybavení hotelu

Hotel Barceló Lanzarote Resort byl v roce 2010 částečně rekonstruován a nabízí celkem 198 pokojů, vstupní halu s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách, internetový koutek (za poplatek), restauraci, 3 bary, 4 konferenční sály (až 300 osob), půjčovnu aut, kadeřnictví, dětský klub (3 – 6 let), Maxi klub (7 – 10 let), Teeny club (11 – 15 let), hlídání dětí (na objednávku), služby lékaře (na vyžádání), malý obchod a obchůdek se suvenýry, placené parkoviště. V prostorné hotelové zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (1 v zimních měsících vyhřívaný), 2 bazény pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Pro hosty jsou připraveny denní i večerní animační programy. Hotel má bezbariérovým přístup.

Ubytování

Standardní pokoj (29 m2)Prostorný klimatizovaný dvoulůžkový pokoj je vybaven telefonem, TV se satelitními programy, minibarem a trezorem (k pronájmu), vybavenou koupelnou se sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má balkon nebo terasu s výhledem na bazén nebo moře.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a dítě.

Pokoj superior (za příplatek, 32 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj, rekonstruovaný v roce 2010, je moderně zařízen s důrazem na pohodlí klientů. Mimo vybavení standardního pokoje má navíc LCD TV, kávovar, sprchu „rain dance“ a Wi-Fi připojení na internet (zdarma).
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a dítě.

Junior suite (za příplatek, 56 m2): Je shodně vybaven jako standardní pokoj, je prostornější  a navíc má dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací ho pokoje. Junior suity mají balkon nebo terasu s výhledem na bazén, moře i zahradu.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a dítě.

Rodinný pokoj superior (za příplatek, 42 m2): Prostorný klimatizovaný pokoj je moderně zařízen a přizpůsoben ke spokojenosti klientů cestujících s dětmi. Základní vybavení je shodné s pokojem superior, má oddělenou ložnici a navíc ohřívač kojeneckých lahví, přebalovací pult, chůvičku.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a dítě.

Sport a zábava

Přímo v hotelu Barceló Lanzarote REsort je posilovna, půjčovna kol, stolní tenis, plážový volejbal, 2 tenisové kurty, umělá stěna, monopoly, petanque a v blízkosti hotelu mohou hosté využít nabídku vodních sportů nebo školy potápění a windsurfingu. Golfové hřiště Costa Teguise Golf je vzdáleno přibližně 1,5 km. Bary, restaurace jsou od hotelu vzdáleny necelých 40 nitnu pěší chůze.

Stravování

dle CK, Snídaně a večeře jsou formou bufetu v hotelové restauraci, za příplatek je možný program all inclusive.

Pláž

Pláž se světlým pískem Playa del Ancla je přibližně 400 m od hotelu Barceló Lanzarote Resort. Využít můžete také autobusu, který jezdí 3x denně k pláži se světlým pískem Las Cucharas.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí celkem 198 pokojů (některé přizpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 7 výtahů,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.