Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gran Meliá Salinas

Hotel Gran Meliá Salinas se nachází na východním pobřeží Lanzarote, v klidnější části letoviska Costa Teguise, asi 18 km od letiště. Vzdálenost od golfového hřiště: 4,5 km Golf Costa Teguise. V bezprostřední blízkosti hotelu Gran Meliá Salinas naleznete menší nákupní centrum Las Chucharas, další obchodní centrum je na jedné z hlavních tříd Costa Teguise asi 7 min. od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gran Meliá Salinas , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gran Meliá Salinas:

Na východním pobřeží Lanzarote, v klidnější části letoviska Costa Teguise, 18 km od letiště. Vzdálenost od golfového hřiště: 4,5 km Golf Costa Teguise.

Vybavení objektu Gran Meliá Salinas:

Luxusní hotel Gran Meliá Salinas s mramorovou recepcí nabízí celkem 309 pokojů, 6 konferenčních sálů s kapacitou do 500 osob, několik restaurací a barů, butiky, kadeřnictví, saunu a masáže, centrum zdraví a krásy, velkou zahradu s bazénem (v zimních měsících vyhřívaný) a sluneční terasou s lehátky a slunečníky.

Standardní pokoj (49 m2): Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj je luxusně vybaven. Nabízí hostům televizi se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, koupelnu s WC a balkon nebo terasu s výhledem na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suite (81 m2): Vybavení shodné jako u standardního pokoje, ale ložnice a obývací prostor jsou propojeny v jednu místnost. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Posilovna, 3 tenisové kurty, sportovní víceúčelové hřiště, bowling, šipky, kulečník, minigolf, pitch&putt, osmnáctijamkové hřiště Teguise Golf Club v blízkosti hotelu.

Obchody:

V bezprostřední blízkosti hotelu Gran Meliá Salinas naleznete menší nákupní centrum Las Chucharas, další obchodní centrum je na jedné z hlavních tříd Costa Teguise asi 7 min. od hotelu.

Pláž u Gran Meliá Salinas:

Hotel bezprostředně sousedí z pláží, která je spojnicí mezi plážemi Las Cucharas a Los Charcos se světlým pískem.

Internetové stránky:

Gran Meliá Salinas

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento pětipatrový hotel ve španělském stylu (architekt Fernando Higueras Diaz), nabízí celkem 277 pokojů. Hostům je k dispozici mramorová...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.