Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Caleste

Apartmánový komplex Caleste leží v příjemném letovisku Costa Teguise na východním pobřeží ostrova. Nedaleko hotelu jsou nákupní možnosti i kavárny a restaurace. Písečná pláž se světlým pískem se nachází jen 100 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Caleste, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Caleste

Na východním pobřeží ostrova, 15 km od letiště, v rekreační oblesti Costa Teguise.

Vybavení objektu

Komplex Caleste nabízí celkem 85 apartmánů ve třech blocích. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí. V komplexu se nachází 3 bazény pro dospělé, sluneční terasy s lehátky.

Ubytování v hotelu Caleste

Apartmán – 1 ložnice

Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice), placené Wi-Fi připojení k internetu, telefon, televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), koupelna s WC, balkon nebo terasa.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Apartmán – 2 ložnice

Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, navíc je zde druhá dvoulůžková ložnice. Maximální obsazenost - 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Apartmány jsou uzpůsobeny k vlastnímu vaření.

Sport

V okolí škola windsurfingu, potápěčské centrum, vodní park (cca 2 km), na pláži možnost vodních sportů. Golfové hřiště Golf Costa Teguise se nachází cca 3 km od apartmánů.

Obchody

Menší obchodní centrum, butiky, kavárny, restaurace a bary jsou v blízkosti komplexu Caleste.

Pláž u hotelu Caleste

Přírodní pláž Las Cucharas s jemným světlým pískem leží cca 100 m od komplexu.

Internetové stránky

www.apartmentsceleste.com

Aktuální popis od CK

PolohaNa východním pobřeží ostrova, 15 km od letiště, v rekreační oblesti Costa Teguise.Vybavení objektuKomplex nabízí celkem 85 apartmánů ve třech blocích....

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.