Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Hotel Riu Paraiso Lanzarote Resort

Club Hotel Riu Paraiso Lanzarote Resort se nachází na východním pobřeží v letovisku Los Pocillos, 8 km od letiště. V zahradě se nacházejí 2 bazény (jeden z nich je v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), bar u bazénu a sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Hotel Riu Paraiso Lanzarote Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Club Hotel Riu Paraiso Lanzarote Resort:

Na východním pobřeží Lanzarote v letovisku Los Pocillos, 8 km od letiště.

Vybavení objektu Club Hotel Riu Paraiso Lanzarote Resort:

Moderní dvoupatrová budova Club Hotel Riu Paraiso Lanzarote Resort s 248 pokoji nabízí svým hostům recepci, hotelovou restauraci, několik obchůdků, kadeřnictví, internetovou místnost, dětský klub i masáže. V zahradě se nacházejí 2 bazény (jeden z nich je v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), bar u bazénu a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel Club Hotel Riu Paraiso Lanzarote Resort denně připravuje animační program.

Standardní pokoj (27 m2): Dvoulůžkový pokoj je vybavený klimatizací, telefonem, malou ledničkou, televizí se satelitními programy, trezorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě. Za příplatek (uveden v ceníku) je možné zajistit pokoj s výhledem na moře/bazén.

Sport:

Dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, střelba, volejbal, vodní pólo, 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem, kulečník, pronájem kol na recepci, na pláži lze provozovat vodní sporty.

Stravování:

V ceně může zahrnut program all inclusive, který Vám nabízí kromě plné penze (snídaně, oběd, večeře) také volnou konzumaci nealkoholických a alkoholických nápojů (místní výroby) během dne.

Obchody:

Přibližně 400 m od hotelu Club Hotel Riu Paraiso Lanzarote Resort se nachází nákupní centrum Costa Mar.

Pláž Club Hotel Riu Paraiso Lanzarote Resort:

Pouhých 30 m od hotelu je dlouhá písečná pláž Los Pocillos. Je to přírodní pláž s jemným světlým pískem.

Internetové stránky:

Club Hotel Riu Paraiso Lanzarote Resort

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuModerní dvoupatrová budova nabízí celkem 501 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový terminál (za poplatek)...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.