Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Los Jameos Playa

Hotel a apartmány Los Jameos Playa se nachází na východním pobřeží Lanzarote v letovisku Los Pocillos, asi 5 km od letiště. Hotel Los Jameos Playa dále nabízí několik obchůdků, barů, restaurací, internetovou kavárnu, saunu a masáže, supermarket, kosmetický salon, kadeřnictví, společenskou místnost, dětský klub, diskotéku pro děti a animační program.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Los Jameos Playa , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Los Jameos Playa:

Na východním pobřeží Lanzarote v letovisku Los Pocillos, 5 km od letiště.

Vybavení Los Jameos Playa:

Hotel Los Jameos Playa s 530 pokoji je rozdělen do šesti čtyřpatrových budov rozmístěných v krásné tropické zahradě, ve které se nacházejí 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný) se sladkou vodou pro dospělé, dětský bazén, dětské brouzdaliště a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel Los Jameos Playa dále nabízí několik obchůdků, barů, restaurací, internetovou kavárnu, saunu a masáže, supermarket, kosmetický salon, kadeřnictví, společenskou místnost, dětský klub, diskotéku pro děti a animační program.

Standardní pokoj (34,42 m2): Je umístěný v přízemí, vybavený klimatizací, trezorem, televizí se satelitními programy, rádiem, minibarem, přímou telefonní linkou s možností internetového připojení, koupelnou s WC a balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Standardní pokoj (34,42 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj typu „A“, v hotelu je umístěn v 1. – 4. patře s výhledem na bazén/moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Junior suite (37,82 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj, ale prostornější. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Rodinný pokoj (39,26 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj, prostornější než junior suite. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Minigolf, posilovna, 4 tenisové kurty, tenisová škola, kurt na squash, plážový volejbal, kulečník, venkovní šachy, šipky, stolní tenis, kurzy potápění, střelba, lukostřelba, dětské hřiště, v blízkosti hotelu je surfařská škola.

Obchody:

Přímo u hotelu Los Jameos Playa je velká plážová promenáda s několika obchůdky a restauracemi, 500 m od hotelu se nachází nákupní centrum.

Pláž u Los Jameos Playa:

V těsné blízkosti hotelu Los Jameos Playa se nachází přírodní pláž Los Pocillos s jemným světlým pískem.

Internetové stránky:

Los Jameos Playa

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí 530 pokojů (některé přizpůsobeny pro osoby tělesně postižené) v 6 čtyřpatrových budovách rozmístěných do velké tropické zahrady...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.