Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Las Marinas Club Resort

Apartmány Las Marinas Club Resort se nachází na východním pobřeží Lanzarote v centru Costa Teguise, asi 15 km od letiště. V areálu Las Marinas Club Resort se také nachází Sport & Wellness Centrum, které za poplatek nabízí jacuzzi, turecké lázně, finskou saunu, masáže, aerobik, spinning, vnitřní bazén, atd.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Las Marinas Club Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Las Marinas Club Resort:

Na východním pobřeží Lanzarote v centru Costa Teguise, 15 km od letiště.

Vybavení Las Marinas Club Resort:

Las Marinas Club Resort nabízí 150 apartmánů, recepci se směnárnou, obchody, miniklub, restauraci, snack-bar, disco-bar, dva bazény (z toho jeden v zimních měsících vyhřívaný) s lehátky a slunečníky a dětský bazén. Komplex pořádá denní i noční animační programy pro děti i dospělé. V areálu Las Marinas Club Resort se také nachází Sport & Wellness Centrum, které za poplatek nabízí jacuzzi, turecké lázně, finskou saunu, masáže, aerobik, spinning, vnitřní bazén, atd.

Apartmán (50 m2): V moderně zařízeném apartmánu najdete vstupní terasu, dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj, vybavený kuchyňský kout (mimo jiné s kávovarem a toustovačem), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, telefon, televizi se satelitními programy a trezor. Apartmány jsou v letních měsících klimatizovány. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Volejbal, kulečník, tenis, stolní tenis, petanque, tělocvična, na nedaleké pláži možnost veškerých vodních sportů.

Obchody:

Větší nákupní centrum je vzdáleno od Las Marinas Club Resort přibližně 10 min od komplexu, příjemnou procházkou se dostanete do komerční zóny s mnoha obchůdky, kavárnami a bary u pláže.

Pláž u Las Marinas Club Resort:

Pláž Playa Bastián se světlým pískem je vzdálena 900 m od komplexu. Je možné zdarma využít hotelový autobus, který hosty odveze na pláž nebo do komerčního centra. Nedaleko je i přírodní pláž Las Cucharas s jemným světle hnědým pískem.

Internetové stránky:

Las Marinas Club Resort

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.