Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Siroco Apartmens

Apartmány Club Siroso leží na východním pobřeží ostrova Lanzarote v klidné části letoviska Costa Teguise. Apartmány jsou vhodné pro milovníky klidné dovolené. V hotelové zahradě jsou 2 velké bazény se sladkou vodou, dva bary u bazénů, 2 malá brouzdaliště pro děti, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Pro zábavu, ale hlavně pro děti je připravován 6x týdně denní a večerní animační program. Hotel  Club Siroco povoluje pobyt slepeckých psů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Siroco Apartmens, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Club Siroco:

Na východním pobřeží ostrova Lanzarote v klidné části letoviska Costa Teguise, 18 km od letiště, vhodné pro milovníky klidné dovolené.

Vybavení objektu Apartmány Club Siroco:

Komplex byl postaven ve stylu typické ostrovní architektury na ploše 3000 m2 v roce 1982 a celkově rekonstruován v roce 2005, má celkem 176 apartmánů (z nich 59 přizpůsobených pro zdravotně postižené) rozmístěných ve čtyřech třípatrových budovách. Nabízí společenskou místnost s recepcí, supermarket, půjčovnu automobilů, dětský klub, 2 restaurace, směnárnu i prádelnu. Recepce zajišťuje služby lékaře a zapůjčení vysoušeče vlasů, internetové připojení. V hotelové zahradě jsou 2 velké bazény se sladkou vodou, dva bary u bazénů, 2 malá brouzdaliště pro děti, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Pro zábavu, ale hlavně pro děti je připravován 6x týdně denní a večerní animační program. Hotel  Club Siroco povoluje pobyt slepeckých psů.

Apartmán (42 m2): Dvoulůžková ložnice, oddělený obývací pokoj s pohovkou, vybavený kuchyňský kout s ledničkou, telefon s přímou volbou, televize se satelitními programy, trezor, koupelna s WC a terasa s výhledem na bazén nebo do zahrady. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Apartmán – 2 ložnice (56 m2): Dvě samostatné ložnice jsou odděleny od obývacího pokoje dveřmi. Ostatní vybavení je stejné jako u apartmánu s jednou ložnicí. Maximální obsazenost – 5 dospělých osob a 1 dítě.

Sport:

Minigolf, volejbalové hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, šipky, fotbal, kulečník, víceúčelové hřiště, dětské hřiště.

Obchody:

Apartmány Club Siroco jsou vzdáleny 300 m od nákupního centra, kde najdete mnoho barů, restaurací a obchodů.

Pláž u apartmánů Club Siroco:

Přibližně 350 m od apartmánů se nachází světle hnědá pláž Las Cucharas s jemným pískem.

Internetová adresa:

Apartmány Club Siroco

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.