Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Barceló La Galea Apartman

Apartmány Barceló La Galea se nachází na východním pobřeží Lanzarote, přímo v centru jednoho z největších letovisek Costa Teguise, 15 km od letiště. V hotelové zahradě jsou 2 bazény s oddělenou částí pro děti (jeden z nich v zimě vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky a dětské hřiště. Hotelový tým animátorů zajišťuje celodenní i večerní zábavný program.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Barceló La Galea Apartman, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Barceló La Galea:

Na východním pobřeží Lanzarote, přímo v centru jednoho z největších letovisek Costa Teguise, 15 km od letiště.

Vybavení objektu Barceló La Galea:

V komplexu je 256 apartmánů (81 studií s kuchyňkou 34 studií, 141 apartmánů) s recepcí. Komplex má zařízení pro tělesně postižené, restauraci, bar, malý obchod i dětský klub. Recepce zajišťuje služby lékaře, půjčovnu kol, směnárnu a za poplatek zapůjčení vysoušeče vlasů, možnost internetového připojení. V hotelové zahradě jsou 2 bazény s oddělenou částí pro děti (jeden z nich v zimě vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky a dětské hřiště. Hotelový tým animátorů zajišťuje celodenní i večerní zábavný program.

Studio (35 m2): Obytnou část tvoří dvoulůžková ložnice spojená s vybaveným kuchyňským koutem. Do vybavení patří telefon, trezor, televize se satelitními programy, koupelna s WC a terasa nebo balkon.  Maximální obsazenost – 3 osoby.

Apartmán (60 m2): Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi, ostatní vybavení je stejné jako ve studiu.  Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Kulečník, stolní tenis, pétanque, lukostřelba, šipky a střelba z pušky jsou přímo v hotelu. V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty, na pláži windsurfing, plachtění a potápění, hotel Barceló La Galea zajišťuje 10% slevu na windsurfing.

Stravování:

Hotel Barceló La Galea nabízí stravování formou švédských stolů v klimatizované hotelové restauraci. Za příplatek (uveden v ceníku) hotel nabízí dokoupení programu all inclusive.

Obchody:

Nákupní centrum se nachází v těsné blízkosti apartmánů.

Pláž u Barceló La Galea:

Přímo z hotelu přes plážovou promenádu je vstup na světle hnědou písečnou pláž Las Cucharas s jemným pískem. Ta leží přibližně 100 m od komplexu. Další přírodní pláž El Jablillo se světlým pískem je vzdálena pouhých 200 m

Internetové stránky:

Barceló La Galea

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.