Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lanzarote Park

Luxusně vybavený a dobře vedený hotel leží v jižní části ostrova Lanzarote v letovisku Playa Blanka jen 100 m od krásné pláže. Hosté (starší 16 let) mohou využít nabídku služeb lázní SPA. Hotel připravuje denní i večerní animační programy pro děti a dospělé, představení s živou hudbou, diskotéku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lanzarote Park, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lanzarote Park

Na jižním pobřeží ostrova, 30 km od letiště, v turistickém letovisku Playa Blanca.

Vybavení objektu

Hotel Lanzarote Park nabízí celkem 388 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celého hotelu, 2 restaurace a bary, 8 konferenčních místností (až 550 osob), dětské kluby Monkey (děti 4 – 7 let), Dolphin (děti 8 - 12 let) a Eagly (děti 13 - 17 let), hlídání dětí, půjčovna aut a kol.V zahradě jsou 4 bazény pro dospělé, 2 dětské bazény, Splash bazén s 8 skluzavkami, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté (starší 16 let) mohou využít nabídku služeb lázní SPA Sensations Iberostar (masáže, termální bazén, sauna, parní lázně, jacuzzi). Hotel připravuje denní i večerní animační programy pro děti a dospělé, představení s živou hudbou, diskotéku.

Star Prestige - oddělená část s exkluzivními službami pouze pro dospělé. 

Ubytování v hotelu Lanzarote Park

Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře: Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, minibar (za poplatek), kávovar Nespresso, rychlovarnou konvici, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, pantofle a župan, balkon nebo terasu s bočním výhledem na moře.Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Dvoulůžkový pokoj Star Prestige: Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, navíc má služby Star Prestige - sluneční terasa s jacuzzi, lehátky "bali" a Snack barem, hala Star Prestige (denní tisk, káva, občerstvení), restaurace Star Prestige, slevy na kosmetické služby a masáže. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.Maximální obsazenost - 2 osoby (starší 18 let).

Rodinný pokoj s bočním výhledem na moře: Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, je prostornější a dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části. Za příplatek je možné objednat rodinný pokoj s výhledem na moře.

Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby. Maximální obsazenost rodinného pokoje s bočním výhledem na moře - 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Maximální obsazenost rodinného pokoje s výhledem na moře - 3 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Junior Suite Star Prestige: Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje Star Prestige, ale je prostornější a dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části. Za příplatek je možné objednat Junior Suite Star Prestige s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby (starší 18 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje během dne.

Sport

Posilovna, tenisový kurt, stolní tenis.

Obchody

Hotel leží asi 1 km od centra letoviska a přístavu Playa Blanca, kde se nachází velké množství obchodů a zábavních podniků. 

Pláž

Pláž Flamingo se žlutým pískem se nachází cca 100 m od hotelu Lanzarote Park.

Internetové stránky

www.iberostar.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí celkem 388 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celého hotelu,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.