Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

H10 Rubicón Palace

Hotel H10 Rubicón Palace nacházející se na jižním pobřeží ostrova Lanzarote , 40 km od letiště v oblasti Playa Blanca je oblíbený nejen u dospělých klientů, ale díky svému vybavení a programu v podobě minidisca a dětského klubu si zde na své přijdou i malí hosté. K dispozici jsou 3 bazény pro děti ,bazén s pirátskou lodí, skluzavky, obří houby atd…

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili H10 Rubicón Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu H10 Rubicón Palace

Hotel H10 Rubicón Palace se nachází na jižním pobřeží ostrova, 40 km od letiště v oblasti Playa Blanca

Vybavení hotelu H10 Rubicón Palace

Hotel Rubicón Palace má celkem 584 pokojů a suite rozmístěný do několika 2-3 patrových budov. Nabízí vstupní halu s recepcí, výtahy, 4 restaurace, 3 bary, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách, internetový koutek (za poplatek), 6 konferenčních místností (až 520 osob), dětské kluby - Baby klub (děti 1 - 3 roky), Mini klub (děti 4 – 8 let), Junior klub (děti 9 – 12 let), Teen klub (děti 13 - 16 let), diskotéku, prádelnu, kadeřnictví atd. V hotelové zahradě je 5 bazénů pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), 3 bazény pro děti (bazén s pirátskou lodí, skluzavky, obří houby atd.). Na slunečních terasách jsou lehátka a slunečníky, v dětské zóně hřiště. Denní i večerní animační programy pro děti i dospělé jsou velmi pestré a zahrnují sportovní aktivity, večerní představení atd. K relaxaci je možné využít nabídky centra zdraví a krásy Despacio Thalasso (bazén s masážním okruhem, jacuzzi, sauna, turecká lázeň, vodoléčba, masáže atd.). 

Standardní pokoj(uveden v ceníku – 17 až 21 m2): Moderně zařízený dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, televizi se satelitními programy, minibar, trezor, některé pokoje i volné Wi-Fi připojení k internetu (dle dostupnosti a na vyžádání), plně vybavenou koupelnu s WC. Balkon nebo terasa má výhled do zahrady, za příplatek (uveden v ceníku) je možné zajistit výhled na moře nebo na bazén.

Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě. 

Pokoj Privilege (uveden v ceníku – 17 až 21 m2): Tento exkluzivní dvoulůžkový pokoj má základní vybavení shodné se standardním pokojem, navíc však má exklusivní služby a vybavení: kávovar Nespresso, zdarma trezor, denní tisk, základna pro iPod, iPhone, polštářové menu, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Hosté mohou využívat i další služby: snídaně v restauraci El Volcán, Privileg zónu na oběd, a la carte večeře v restauraci El Volcán, jeden volný vstup na osobu do bazénu v Despacio Thalasso centru, osobní check-in a check-out  (prodloužení check-out dle dostupnosti). Balkon nebo terasa má výhled na moře.

Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě.  

Sport

Posilovna (tři hodiny zdarma), víceúčelové hřiště, šipky, lukostřelba, pétanque, kulečník, ping-pong, tai-chi. Hotel zajišťuje i možnost potápění nebo výuky v potápěčském centru. 

Stravování

Dle CK. Snídaně a večeře jsou v hotelové restauraci formou švédských stolů. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, menší občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Každý host má jednu volitelnou večeři (za pobyt) v italské restauraci El Velero (rezervace nutná). Dovážené alkoholické a nealkoholické „Premium nápoje“ nejsou v ceně, proto tento hotel používá červené a černé popisky (Premium značky lihovin). 

Obchody

Přibližně 300 m od hotelu je menší nákupní centrum, větší nákupní možnosti, restaurace a bary v 3,5 km vzdáleném centru letoviska a přístavu Playa Blanca. 

Pláž

Přímo u hotelu H10 Rubicón Palace je plážová promenáda, po které lze dojít za 10-15 min. pěšky na písečnou pláž Playa Flamingo se světlým pískem. 

Internetové stránky: www.hotelh10rubiconpalace.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel má celkem 584 pokojů a suite rozmístěných do několika 2-3 patrových budov. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, 7...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.