Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Volcan Lanzarote

Hotel Volcan Lanzarote se nachází na jižním pobřeží ostrova Lanzarote v oblasti Playa Blanca. Hotel je rozdělen na dvě části, z nichž jedna je určena pouze dospělým klientům. V areálu je k dispozici hala s recepcí, výtahy, 5 restaurací a 3 bary, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách, konferenční místnosti, hlídání dětí (na vyžádání za poplatek), prádelna, půjčovna aut a kol, úschovna zavazadel, několik menších obchůdků, bezplatné parkoviště s parkováním pro invalidy a přístup pro invalidní vozíky. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé, bazén pro děti, sluneční terasy s lehátky, slunečníky, v dětské zóně hřiště. Hosté mohou využít k relaxaci i nabídku SPA & wellness centra zdraví a krásy. Doporučujeme náročnějším klientům.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Volcan Lanzarote, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Volcan Lanzarote

Hotel Volcan Lanzarote se nachází na jižním pobřeží ostrova, 36 km od letiště v rekreační oblasti Playa Blanca.

Vybavení hotelu Volcan Lanzarote

Hotel má celkem 207 pokojů (některé s bezbariérovým přístupem a 48 pokojů v oddělené části Volcano Club (pouze pro osoby starší 18 let), rozmístěný do 20 domů tvořících malou vesničku s romantickým nádvořím, které dominuje hlavní budova (replika kostela Teguise, pany z Guadalupe). Nabízí vstupní halu s recepcí, výtahy, 5 restaurací a 3 bary, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách, konferenční místnosti, hlídání dětí (na vyžádání za poplatek), prádelnu, půjčovnu aut a kol, úschovnu zavazadel, několik menších obchůdků, bezplatné parkoviště s parkováním pro invalidy a přístup pro invalidní vozíky. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívané, jeden z nich je v zóně Volcano Club), bazén pro děti, sluneční terasy s lehátky, slunečníky, v dětské zóně hřiště. Hosté mohou využít k relaxaci i nabídku SPA & wellness centra zdraví a krásy (sauna s tureckou parní lázní, jacuzzi, masáže, kosmetika, atd.). Hotel pořádá denní i večerní animační programy pro děti i dospělé, různé sportovní aktivity a večerní představení.

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 38 m2): Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve vybavení pohovku, telefon, minibar (za poplatek), trezor (k pronájmu), klimatizaci s topením (v závislosti na ročním období), stropní ventilátor, televizi se satelitními programy a placenými kanály. V koupelně je vana, dvojité umyvadlo, WC, bidet, kosmetické zrcadlo, telefon a vysoušeč vlasů. Balkon nebo terasa má výhled na bazény a do zahrady, za příplatek (uveden v ceníku) je možné zajistit pokoj s výhledem na moře.

Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti. 

Junior suite (uveden v ceníku – 44 m2): Základní vybavení je shodné se standardním pokojem, navíc má zařízení na kávu a čaj, v koupelně hydromasážní vanu, druhý telefon, župany a pantofle. Velká terasa má výhledem na bazén nebo do zahrady.

Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.   

Suite (uveden v ceníku – 56 m2): Samostatná dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi. Základní vybavení je shodné se standardním pokojem, navíc má 2 telefony (jeden v ložnici a jeden v koupelně), zařízení na kávu a čaj, v koupelně, hydromasážní vanu, župany a pantofle. Velká terasa má výhledem na bazén nebo do zahrady.

Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Club Volcano „pouze pro dospělé“ - je koncipován jako samostatná část hotelu s důrazem na nové pojetí luxusu i soukromí, s vlastní recepcí a pokojovou službou. Klub má 3 junior suite a 7 apartmá, zařízené a vybavené veškerým komfortem, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu na pokojích a veřejných prostorách, obchodní centrum s volným přístupem k internetu, soukromé parkoviště s přímým přístupem, čítárnu a zasedací místnost. Hosté mají k dispozici soukromý vyhřívaný bazén s obsluhou, solárium a terasu s výhledem na ostrovy Lobos a Fuenteventura, venkovní jacuzzi a lůžka „Bali“ na terase, nápojovou službu v baru u bazénu (občerstvení zdarma a ovoce), zdarma bezplatný bar s občerstvením (18.00 do 21.00 hod.), káva a zákusky (16.00 – 18.00 hod.), sluneční terasu s lehátky a přímý přístup k moři, který se nachází v Marina Rubicón. 

Pokoj Club Volcano (uveden v ceníku - 38 m2): Základní vybavení je shodné se standardním pokojem, navíc bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, mini HI-FI, zařízení na kávu a čaj, župan, pantofle a plážová taška, speciální polštáře, bezplatný pokojový servis od 08.00 do 24.00 hod., denní mezinárodní tisk, předčasný check-in a pozdní check-out (dle dostupnosti), preferenční rezervace a sleva ve specializovaných restauracích hotelu, buzení telefonem, uvítací koktejl, snídaně na pokoj zdarma (na vyžádání), volný vstup do SPA (termální okruh včetně sauny a turecké lázně), sleva na masáže a další procedury, posilovna bez poplatku, sleva na konzumaci jídel ve specializovaných restauracích hotelu (nápoje nejsou v ceně). Balkon má nádherný výhled na bazény a zahrady hotelu, Marina Rubicón, Fuerteventura a ostrůvek Lobos.

Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby starší 18 let. 

Sport

V hotelu Volcan Lanzarote je posilovna, tenisový kurt, paddle, squash a kulečník, v okolí nabídka vodních sportů, lekce plachtění, windsurfing, potápění atd. 

Stravování

Dle CK. Snídaně a večeře jsou v hotelové restauraci formou švédských stolů. 

Obchody

Přímo v hotelu je několik menších obchůdků, další nákupní možnosti jsou v 900 m vzdálené rybářské vesničce Playa Blanca. 

Pláž

Hotelu má přímý vstup na plážovou promenádu, 900 m od pláže Playa Blanca. 

Internetové stránky: www.hotelvolcanlanzarote.com

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.