Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberostar Costa Calero

Hotel Iberostar Costa Calero se nachází v klidné části ostrova Lanzarote, v těsné blízkosti sportovního přístavu Puerto Calero. V blízkosti hotelu na přístavní promenádě je pár obchůdků s velkým množstvím kavárniček a restaurací, větší nákupní střediska jsou cca 5 km od hotelu. Hotel Iberostar Costa Calero je velmi prostorný, kromě několika restaurací, recepce s lobby barem, kde ve večerních hodinách hraje živá hudba, nabízí i internet café. V krásné zahradě se nachází několik restaurací a 3 velké bazény.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iberostar Costa Calero , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Iberostar Costa Calero

Hotel Iberostar Costa Calero se nachází v klidné části ostrova Lanzarote, v těsné blízkosti sportovního přístavu Puerto Calero. V blízkosti hotelu na přístavní promenádě je pár obchůdků s velkým množstvím kavárniček a restaurací, větší nákupní střediska jsou cca 5 km od hotelu.

Pláž u Iberostar Costa Calero

Na písečnou pláž do Puerto Carmen (cca 5 km) jezdí zdarma hotelový autobus.

Vybavení hotelu

Hotel Iberostar Costa Calero je velmi prostorný, kromě několika restaurací, recepce s lobby barem, kde ve večerních hodinách hraje živá hudba, nabízí i internet café. V krásné zahradě se nachází několik restaurací, 3 velké bazény - jeden s uměle vyrobenou písečnou pláží a slanou vodou, jeden dětský bazén, dětské hřiště, miniclub.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou plně klimatizovány a nabízí veškeré pohodlí: TV-SAT, telefon, trezor (za poplatek), minibar, koupelnu s WC a fénem, balkon či terasu, většina pokojů s výhledem na moře. Za příplatek a na vyžádání jsou k dispozici suite.

Iberostar Costa Calero na internetu

Iberostar Costa Calero

Aktuální popis od CK

PolohaVe východní části ostrova, 15 km od letiště, nad sportovním přístavem Puerto Calero.Vybavení objektuHotel nabízí v několika 5 patrových propojených...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.