Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

THB Don Paco Castilla

Hotel THB Don Paco Castilla se nachází na jihovýchodní straně ostrova Lanzarote, 5 km od letiště v klidné okrajové části letoviska Puerto del Carmen. V celém komplexu hotelu THB Don Paco Castilla je celkem 373 apartmánů (některé upraveny pro tělesně postižené), rozmístěných v několika dvou a třípodlažních budovách.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili THB Don Paco Castilla, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu THB Don Paco Castilla:

Hotel THB Don Paco Castilla se nachází na jihovýchodní straně ostrova Lanzarote, 5 km od letiště v klidné okrajové části letoviska Puerto del Carmen.

Vybavení hotelu

V celém komplexu hotelu THB Don Paco Castilla je celkem 373 apartmánů (některé upraveny pro tělesně postižené), rozmístěných v několika dvou a třípodlažních budovách. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, internetový koutek, restaurace, 2 bary, kavárna, konferenční sál, dětský klub (děti 4 – 12 let), diskotéka, malý obchod, úschovna zavazadel, půjčovna kol a automobilů, parkoviště. V zahradě jsou 4 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), oddělené dětské brouzdaliště, sluneční terasy s lehátky, dětský koutek. Několikrát týdně připravuje hotel THB Don Paco Castilla pro děti i dospělé animační program.

Studio (29 m2):

Dvoulůžkový pokoj má obývací část, integrovaný kuchyňský kout, telefon, trezor (k pronájmu), televizi se satelitním vysíláním (za příplatek), koupelnu s WC, balkon nebo terasu s výhledem do ulice nebo do zahrady. Možnost klimatizace za příplatek (platba na místě).
Maximální obsazenost – 2 osoby.

Apartmán – 1 ložnice (39 m2):

Dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi. V obývací místnosti je vybavený kuchyňský kout, pohovka, telefon, trezor (k pronájmu) a televize se satelitním vysíláním (za příplatek), koupelna s WC, balkon nebo terasa.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě. V případě zájmu lze (za příplatek) objednat apartmán se 2 nebo 3 ložnicemi pro maximálně 6 dospělých osob a 2 děti.

Apartmán – 2 ložnice (55 m2):

Apartmán má dvě dvoulůžkové ložnice oddělené dveřmi, v obývacím pokoji pohovku, ostatní vybavení je shodné jako u apartmánu s jednou ložnicí, každý má balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 4 dospělých osob a 2 děti nebo 5 dospělých osob a 1 dítě. Minimální obsazenost – 4 dospělé osoby.

Sport:

Stolní tenis (zdarma), volejbal, kulečník, tenisový kurt a minigolf, na pláži je možnost provozování vodních sportů (potápění, windsurfing), cyklistická trasa u promenády.

Stravování:

Dle ck a nabídky. spartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření, dle výběru je možné objednat polopenzi nebo program all inclusive. Snídaně, obědy i večeře jsou v hotelové restauraci podávány formou švédských stolů. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby po celý den.

Obchody:

V hotelu THB Don Paco Castilla je menší obchod, v okolí hotelu několik menších obchůdků a restaurace. Větší nákupní možnosti a jedno z největších obchodních center Biosféra jsou v centru letoviska vzdáleném přibližně 4 km od komplexu, kam jezdí několikrát denně linkový autobus.

Pláž:

Písečná pláž Playa Pocillos je od hotelu vzdálena přibližně 200 m.

Hotel THB Don Paco Castilla na webu

www.thbhotels.com

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.