Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Playa Paraiso

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Playa Paraiso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Letovisko Playa Paraiso

Playa Parasio je nově postavený turistický resort. Leží mezi letovisky Playa de las Américas a Callao Salvaje na západním pobřeží Tenerife. Od mezinárodního letiště Reina Sofia je toto středisko vzdáleno jen 20km. Městečko Playa Parasio není urbanisticky nijak zajímavé, značnou část zástavby tvoří malé dílny místních podnikatelů. Celkový dojem není nijak oslnivý ani romantický, po nějaké typické atmosféře netřeba pátrat, žádná tu není. Ubytování se nabízí převážně v jednom ze dvou výškových hotelů.

Pláž v Playa Paraiso

Ačkoliv název Playa Paraiso bývá překládána do angličtiny jako "Paradise Beach", tedy „Rajská pláž“, s rájem nemá rozhodně nic společného. Pobřeží je skalnaté, prakticky bez přirozeného vstupu do moře. Koupání zde zajišťuje velký bazén se slanou vodou, okolo kterého se soustřeďuje turistické centrum resortu.

Co zde?

V Playa Paraiso je spíše menší množství nákupních možností. Naleznete tu také nějaké restaurace a bary. Pokud má někdo zájem o rušnější noční život je možné vzít si taxi do Playa de las Americas. Zde je také veškerá turistická vybavenost, včetně moderního vodního parku Octopus.

Pokud si půjčíte auto, můžete zkusit i další tipy na stránkách Atrakce a zábava na Tenerife, Památky a muzea či Přírodní zajímavosti .

Tipy na hotel v letovisku Playa Paraiso

Hard Rock Tenerife od 25 300 Kč se všemi poplatky

Na jihozápadním pobřeží, 30 km od letiště, ve vesničce Playa Paraiso.

1.

Club Hotel Riu Buena Vista od 26 900 Kč se všemi poplatky

Na jihozápadním pobřeží Tenerife, 30 km od letiště, 10 km od Costa Adeje.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---