Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

H10 Ocean Suites

Hotel H10 Ocean Sutes leží jen 300 m od pláže. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí,  bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, 2 restaurace a 3 bary.V zahradě  se nachází 2 bazény pro dospělé a 2 bazény pro děti, sluneční terasa s  lehátky a slunečníky, dětské hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili H10 Ocean Suites, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu H10 Ocean Sutes

Na severu ostrova, 40 km od letiště, v letovisku Corralejo.

Vybavení objektu

Hotel H10 Ocean Sutes nabízí celkem 200 junior suites. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, 2 restaurace a 3 bary.V zahradě se nachází 2 bazény pro dospělé a 2 bazény pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel připravuje animační programy pro děti i dospělé.

Junior Suite

Dvoulůžková ložnice je vizuálně oddělena od obývací části. Ve svém vybavení má klimatizaci, televizi se satelitními programy, telefon, trezor (k pronájmu), minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu.Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Za příplatek je možné objednat program all inclusive Premium, který zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Sport

V hotelu H10 Ocean Sutes je tenisový kurt a víceúčelové hřiště. Na pláži možnost vodních sportů.

Obchody

Poblíž hotelu se nachází obchody, restaurace a bary.

Pláž u hotelu H10 Ocean Sutes

Pláž Corralejo se světlým pískem se nachází přibližně 300 m od hotelu, známé písečné duny Corralejo Natural Park asi 3 km.

Internetové stránky

www.h10hotels.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí celkem 200 junior suites. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od