Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Morro Jable

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Morro Jable, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Středisko Morro Jable

Půvabné letovisko Morro Jable je nejjižnějším letoviskem ostrova Fuerteventura. Bylo původně malou rybářskou vesnicí, která se dočkala velkého rozvoje v 80. letech a postupně se rozvinula v oblíbené středisko.  Leží na malém poloostrově Jandía, který sdílí spolu s nedalekým letoviskem Plaja De Jandia. Toto malé městečko, na pozadí obklopené horami nabízí veškerou turistickou vybavenost potřebnou ke strávení příjemné a aktivní dovolené. Srdce městečka tvoří původní staré město s přístavem. K večerním procházkám zve dlouhá pobřežní promenáda, která z jedné strany sousedí s pláží a nabízí romantický výhled na moře a z druhé strany je lemována restauracemi, kavárnami, bary a malými obchůdky.

Pláž Morro Jable

Pláž Morro Jable je jednoznačně velkou devizou tohoto resortu. Je prostoná, několik kilometrů dlouhá, tvořená zlatavým pískem, který se zvolna svažuje do nádherně modrého moře. Vstup do vody je pozvolný a vhodný i pro děti.

Co v Morro Jable?

Velmi široká je nabídka vodních sportů. Oblíbené jsou plavby na luxusních katamaránech a další lodní výlety. Mezi stálice patří windsurfing, vodní lyžování a další.

  • Pokud si chcete jen pasivně odpočinout, můžete v Morro Jable navštívit Aloe Vera Centre – zde si můžete vyzkoušet léčebné účinky této rostliny, zvláště pokud jste předtím podcenili účinky zdejšího slunce na svojí pokožku
  • Jste li vyznavači golfu, přijde vám vhod Golf Club Fuerteventura. leží asi 5 km severně od Morro Jable a má 18 jamek a moderní zázemí.
  • Většina nočního života v Morro Jable se soustřeďuje okolo pobřežní promenády. Převažují však restaurace s dlouhým provozem a bary s živou hudbou. Ve městě je i několik diskoték. Nepočítejte však s nepřeberným množstvím velkých hudebních klubů a diskoték, letovisko je spíše klidnější.
  • Každé úterý se v městečku koná trh od 9 do 13:30 hod..

Mezi další aktivity pak můžeme doporučit například Aquapark Baku Fuerteventura nebo plavbu ponorkou (Plavba ponorkou Subcat Submarine), která vyjíždí přímo z Morro Jable. Pokud si nebudete chtít půjčovat auto, můžete zkusit výlety i autobusem, více na Fuerteventura - doprava. Pro návštěvu doporučuje všechna místa z našeho Katalogu objektů (Zajímavosti a atrakce, Přírodní zajímavosti, Památky a muzea)

Tipy na hotel v letovisku Morro Jable

Jandía Mar od 22 139 Kč se všemi poplatky

Velmi pěkný hotelový komplex Jandía Mar se nachází v mírném kopci v letovisku Morro Jable, ve čtvrti Jandía, na začátku hlavní promenády, cca 2 km od centra s obchody, restauracemi, bary a hotely a cca 80 km od letiště.

1.

Ifa Altamarena od 15 600 Kč se všemi poplatky

Hotel Ifa Altamarena se nachází na jihu ostrova, 90km od letiště, v oblasti Morro Jable.

2.

Maxorata Resort od 32 559 Kč se všemi poplatky

Vstupní hala, recepce, výtahy, hlavní restaurace, tematická restaurace (není součástí all inclusive), bar, bar u bazénu, TV místnost, minimarket; za poplatek WiFi (cca 7 EUR/den), internetový koutek, půjčovna kol a aut. 3 bazény (1 v zimě vyhřívaný), dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, osušky za vratný depozit.

3.

Lemon & Soul Cactus Garden od 14 600 Kč se všemi poplatky

Zrenovovaný (2017) hotel Lemon & Soul Cactus Garden nabízí celkem 150 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, výtahy, restaurace, bary (jeden z barů se nachází na střešní terase a nabízí krásný výhled), dětský klub (děti 5 - 11 let), služby prádelny, půjčovna aut. Na terase se nachází bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hosté mohou využít nabídky služeb SPA (jacuzzi, sauna, pára, masáže, kosmetický salon). Hotel připravuje animační programy.

4.

Palm Garden od 12 900 Kč se všemi poplatky

V jižní části ostrova Fuerteventura v centru oblasti Playa de Jandía, nedaleko chráněné oblasti Saladar de Jandía, 90 km od letiště.

5.

Garden & Sea Boutique Lodging od 15 700 Kč se všemi poplatky

Na jižním pobřeží ostrova, 85 km od letiště, v oblasti Morro Jable.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---