Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Torre Del Conde Garajonay

Hotel je rozdělen na 2 části, klasickou Torre del Conde a modernější Garajonay. Hostům je k dispozici hotelová recepce, výtah, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, možnost půjčení notebooku,  restaurace, bar a konferenční sál. Na sluneční terase je jacuzzi s  lehátky, sauna, zóna pro nudisty a oddělená část pro kuřáky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Torre Del Conde Garajonay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Torre Del Conde Garajonay

Na východním pobřeží ostrova, 34 km od letiště, v letovisku San Sebastián de la Gomera.

Zájezd na ostrov La Gomera je realizován s přelety / přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife – La Gomera nebo Gran Canaria – La Gomera. Na ostrově La Gomera není osobně k dispozici delegát Canaria travel.

Zájezdy na ostrov La Gomera doporučujeme pouze pro odlety z Prahy.

Vybavení objektu

Hotel Torre Del Conde Garajonay je rozdělen na 2 části, klasickou Torre del Conde a modernější Garajonay. Svým klientům nabízí celkem 68 pokojů (z toho 3 uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici hotelová recepce, výtah, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, možnost půjčení notebooku (za poplatek), restaurace, bar a konferenční sál. Na sluneční terase je jacuzzi s lehátky, sauna, zóna pro nudisty a oddělená část pro kuřáky. Vedle hotelu se nachází park Parque de la Torre del Conde. 

Dvoulůžkový pokoj

(cca 30 m2) Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, minibar (na vyžádání), trezor (k pronájmu), rádio, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon. Umístění - část Torre del Conde. Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Superior

(cca 30 m2) Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, navíc má trezor (zdarma) a zapůjčení notebooku na 3 hodiny/den zdarma. Za příplatek je možné objednat balkon s výhledem do parku. Umístění - část Torre del Conde. Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Garajonay

(cca 30 m2) Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje. Umístění - část Garajonay. Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně jsou formou švédských stolů (à la carte v sobotu a v pondělí). Za příplatek je možné dokoupit polopenzi nebo plnou penzi (výběr z 3 jídel).

Sport

Okolí je vhodné pro turistiku, horskou cyklistiku, rybolov. Na pláži možnost vodních sportů.

Obchody

Větší množství obchodů je nedaleko hotelu.

Pláž u hotelu Torre Del Conde Garajonay

Hotel se nachází cca 150 m od pláže San Sebastián de la Gomera.

Internetové stránky

www.hoteltorredelconde.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel je rozdělen na 2 části, klasickou Torre del Conde a modernější Garajonay. Svým klientům nabízí celkem 68 pokojů (z toho 3 uzpůsobeny...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.