Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jardín Tecina

Hotel Jardín Tecina leží na jihu ostrova La Gomera, 3 km od letiště, na lávovém výběžku nad mořem. Obklopují jej nádherné zahrady s výhledem na malebnou rybářskou vesničku Playa de Santiago.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Jardín Tecina , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Jardín Tecina :

Hotel Jardín Tecina leží na jihu ostrova La Gomera, 3 km od letiště, na lávovém výběžku nad mořem. Obklopují jej nádherné zahrady s výhledem na malebnou rybářskou vesničku Playa de Santiago.

Vzdálenost od golfového hřiště:  350 m od hotelu se nachází osmnáctijamkové golfové hřiště Tecina golf.

Vybavení Jardín Tecina :

Jardín Tecina má celkem 434 pokojů rozmístěných v nízkých budovách v 7 hektarů rozlehlé tropické zahradě. Hostům je k dispozici hotelová recepce, 2 výtahy, konferenční sál s kapacitou až 150 osob, 5 restaurací, 5 barů, možnost internetového připojení, terasa pro nudisty, centrum zdraví a krásy Club Buganvilla (masáže, sauna, kosmetický salon a talasoterapie), obchůdky, dětský klub a diskotéka. Hotelový komplex Jardín Tecina  nabízí 5 bazénů – 4 se sladkou vodou (z toho jeden je v zimních měsících vyhřívaný), jeden se slanou vodou a dětský bazén. O zábavu hostů se stará tým hotelových animátorů.

Standardní pokoj (25,95 m2): Moderně zařízený klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení přímou telefonní linku, minibar, trezor, televizi se satelitními programy (za poplatek), kompletně vybavenou koupelnu s WC a terasu nebo balkon s výhledem do zahrady. Za příplatek můžeme zajistit boční nebo přímý výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby.

Junior suite (45,37 m2): Je vybavený stejně jako standardní pokoj. Obývací pokoj je ale oddělený od ložnice.  Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Jardín Tecina  má 4 tenisové kurty, 2 na squash a 3 kurty na padel. Můžete si zahrát stolní tenis nebo minigolf, využít víceúčelové hřiště, nebo zajít do posilovny.

Pláž u Jardín Tecina :

Pouhých 50 m od hotelu najdete kamenitou pláž Playa de Santiago. K přístupu na pláž mají hoteloví hosté k dispozici výtah. Přímo na pláži pak mohou využít Club Laurel vybavený bazénem s mořskou vodou, barem u bazénu, barbecue restaurací a restaurací a la carte. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Internetové stránky:

Jardín Tecina

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV několika nižších budovách, obklopených 7 hektarovou tropickou zahradou, nabízí hotel celkem 434 pokojů. Hostům je k dispozici hotelová...

PolohaNa jihu ostrova, 3 km od letiště, na lávovém výběžku nad mořem. Obklopují jej nádherné zahrady s výhledem na malebnou rybářskou vesničku Playa de...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.