Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jardín del Conde

Hotel Jardín del Conde leží na jihozápadě ostrova La Gomera u národního parku Charco del Conde, v oblasti La Puntilla, 50 km od letiště a 80 km od přístavu a hlavního města San Sebastian.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Jardín del Conde, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Jardín del Conde:

Hotel Jardín del Conde leží na jihozápadě ostrova La Gomera u národního parku Charco del Conde, v oblasti La Puntilla, 50 km od letiště a 80 km od přístavu a hlavního města San Sebastian.

Vybavení Jardín del Conde:

Aparthotel má v dvoupatrových budovách celkem 74 apartmánů. Uprostřed půlhektarové hotelové zahrady je velký bazén se sladkou vodou, dětský bazén a terasa na slunění s lehátky a slunečníky.

Apartmán (50 m2): Každý apartmán má oddělenou dvoulůžkovou ložnici a obývací pokoj s pohovkou, přímou telefonní linkou, televizí se satelitními programy i trezorem. U obývacího pokoje je vybavený kuchyňský kout a koupelna s příslušenstvím. Apartmány v přízemí mají terasu a výhled na bazén, ostatní mají balkon s výhledem do zahrady nebo boční výhled na moře. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Sport:

V okolí Jardín del Conde se dá provozovat pěší turistika, horská cyklistika, potápění a rybolov.

Stravování:

Hotel Jardín del Conde nabízí formou bufetu pouze snídaně.

Obchody:

Přibližně 100 m od hotelu Jardín del Conde jsou různé obchůdky, restaurace a bary.

Pláž u Jardín del Conde:

Malá sopečná pláž Charco del Conde je oddělena od hotelu jen malou pobřežní silnicí, 1 km od komplexu je větší pláž Valle Gran Rey.

Internetové stránky:

Jardín del Conde

Aktuální popis od CK

PolohaNa jihozápadě ostrova u národního parku Charco del Conde, 50 km od letiště, v oblasti La Puntilla ve Valle Gran Rey.Zájezd na ostrov La Gomera je...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.