Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Costa Adeje

Oblast
Typ letoviska Klidné
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Costa Adeje, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Letovisko Costa Adeje

Letovisko Costa Adeje bylo vybudováno teprve nedávno, a to speciálně pro potřeby rekreantů z celého světa. Místní hotely proto stále ještě září novotou, pláže jsou perfektně upraveny a služby pro turisty jsou na prvotřídní úrovni. Slunce zde svítí prakticky celoročně, a tak není třeba se obávat nepřízně počasí. K příjemné dovolené letovisko láká hlavně rodiny s malými dětmi, zamilované páry, veselé party i zástupce starší generace.

Ubytování v Costa Adeje

Ubytování je v Costa Adeje zajištěno v moderních hotelech, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Ideální pro delší pobyt je možnost dlouhodobějšího pronájmu plně vybavených apartmánů, kde si lze užívat jak veškerého potřebného komfortu, tak příjemného soukromí bez hlučných sousedů. Zejména mladí rodiče pak budou jistě nadšeni službou hlídání dětí, která se v případě potřeby, například v době večerních romantických večeří, postará o ty nejmenší a zajistí kompletní péči včetně zábavy a různých aktivit.

Pláže u letoviska

Všechny pláže v Costa Adeje jsou tvořeny exotickým tmavým pískem vulkanického původu. Největší se jmenuje Playa de Fanabe, o něco menší jsou pláže Troya I. a Troya II. Na ty, kdo preferují spíše méně rozlehlé, komornější pláže, čeká ta nejmenší – Playa la Pinta. Všechny se pyšní tzv. „modrou vlajkou“, evropským oceněním kvality a čistoty. Průzračná voda je ideální pro potápění a vodní sporty. Vstup do moře je pozvolný, je ale třeba dát si pozor na silnější spodní proudy, které k atlantskému oceánu neodmyslitelně patří.

Turistická vybavenost Costa Adeje

Celý ostrov Tenerife byl prohlášen za duty-free zónu, je tedy ideálním místem pro prázdninové výhodné nákupy zboží všeho druhu, od alkoholu přes parfémy až po značkové oblečení. Samozřejmostí je bezpočet malých obchůdků s potravinami a suvenýry. Náročnější zákazníci se mohou vydat na nákupy do blízkého Playa de las Américas nebo do hlavního města Santa Cruz.

Na stánky s občerstvením a příjemné restaurace narazíte v Costa Adeje téměř na každém kroku. Vybrat si můžete z tradičních místních jídel nebo klasické evropské kuchyně. K  večernímu oddechu jsou připraveny kavárny a bary s živou hudbou. Nadšenci divokých nočních party se mohou přesunout do blízkého Playa de las Américas, kde rušný život utichá až k ránu.

Výlety v okolí Costa Adeje

Koho omrzí výhled na monumentální pohoří Teide, ten se může vydat na dobrodružné procházky po místních turistických stezkách, k dramaticky působícím útesům Los Gigantes nebo do hlavního města Santa Cruz de Tenerife. Menší děti jistě ocení koupání v místních aquaparcích nebo pozorování delfínů a velryb. Pro další tipy na výlety se můžete podívat na stránky Památky a muzea, Přírodní zajímavosti nebo Atrakce a zábava na Tenerife.

Tipy na hotel v letovisku Costa Adeje

H 10 Costa Adeje Palace od 22 400 Kč se všemi poplatky

Na jižním pobřeží Tenerife v klidné části letoviska Costa Adeje, 20 km od letiště.

1.

Troya od 22 100 Kč se všemi poplatky

Hotel Troya se nachází na jižním pobřeží, 20 km od letiště v klidné části letoviska Costa Adeje.

2.

Los Olivos od 23 400 Kč se všemi poplatky

Na jižním pobřeží ostrova, 21 km od letiště, v letovisku Costa Adeje

3.

Suite Villa Maria od 28 900 Kč se všemi poplatky

V jižní části ostrova, 24 km od letiště, poblíž městečka La Caleta.

4.

Iberostar Torviscas Playa od 22 800 Kč se všemi poplatky

V jižní části ostrova Tenerife v letovisku Costa Adeje, 20 km od letiště. Je dobře situovaný a vhodný pro rodinnou dovolenou.

5.

Royal Hideaway Corales Beach od 36 800 Kč se všemi poplatky

Na jižním pobřeží ostrova, 25 km od letiště v klidné části letoviska Costa Adeje. Hotel akceptuje pouze hosty starší 16 let.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 3. 11. 2018 Byl jsem tam několikrát. V hotelu, apartmánu i v pronajatém domku. Bylo to většinou v listopadu a pak v únoru. Paráda, teplo, koupání, sport a výlety.

Doporučuje

Prima
Všechna hodnocení
--- • --- • ---
---