Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aguamarina Golf

Hotel Aguamarina Golf leží na jižním pobřeží ostrova Tenerife, 5 km od letiště, 12 km od Los Cristianos. Hotel leží necelé 2 km od golfového hřiště Amarilla Golf. V zahradě je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi, sluneční terasa s barem, lehátka, slunečníky, dětské brouzdaliště a dětské hřiště. Pro hosty jsou připravovány denní a večerní animační programy. Vzdálenosti od ostatních hřišť: 30 km Abama Golf Club, 73 km od Buenavista Golf, 77 km od Real Club de Golf de Tenerife, 20 km Golf Costa Adeje, 1 km Golf del Sur, 15 km Golf Las Américas, 10 km od Los Palos Golf Center a 113 km od La Rosaleda.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aguamarina Golf, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Aguamarina Golf:

Na jižním pobřeží ostrova Tenerife, 5 km od letiště, 12 km od Los Cristianos. Hotel leží necelé 2 km od golfového hřiště Amarilla Golf.

Vzdálenosti od ostatních hřišť: 30 km Abama Golf Club, 73 km od Buenavista Golf, 77 km od Real Club de Golf de Tenerife, 20 km Golf Costa Adeje, 1 km Golf del Sur, 15 km Golf Las Américas, 10 km od Los Palos Golf Center a 113 km od La Rosaleda.

Vybavení hotelu:

Tento komfortní hotel Aguamarina Golf postavený v roce 2000 má vstupní halu s recepcí, výtahy, 208 pokojů, několik restaurací, bar, internetový koutek, dva konferenční sály s kapacitou až 330 osob, vnitřní bazén, saunu, masáže i kadeřnictví. V zahradě je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi, sluneční terasa s barem, lehátka, slunečníky, dětské brouzdaliště a dětské hřiště. Pro hosty jsou připravovány denní a večerní animační programy.

Standardní pokoj (40 m2): Dvoulůžkový pokoj má samostatnou klimatizaci, televizi se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, koupelnu s WC a balkon. Za příplatek (uveden v ceníku) lze objednat výhled na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

K dispozici je tělocvična, posilovna, tenisový kurt, padel a kulečník.

Golf:

Hotel zajišťuje informace o golfových kurzech, rezervaci green fee a cvičných lekcí, nabízí slevy na green fees a zvláštní sklad na golfové vybavení.

Obchody:

V blízkost hotelu Aguamarina Golf, v centru letoviska Golf del Sur, najdete nepřeberné množství obchůdků a kaváren, větší obchodní centrum je v 18 km vzdáleném centru letoviska Playa de las Américas.

Pláž u Aguamarina Golf:

Aguamarina Golf disponuje vlastní relaxační zónou, tzv. „plážovým klubem“ s bazénem a příjemnou zatravněnou plochou. Přírodní tmavá oblázková pláž je asi 150 m od hotelu. Na písečné pláže s pozvolným vstupem do moře ve vzdálenosti přibližně 18 km jezdí denně hotelový autobus.

Internetové stránky:

Aguamarina Golf

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento komfortní hotel nabízí 199 pokojů, vstupní halu s recepcí, několik výtahů, internetový koutek (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.