Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

La Caleta Resort & Spa

Luxusní hotel La Caleta Resort & Spa nabízí prostornou vstupní halu s recepcí, 5 výtahů, internetový koutek (za  poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v lobby baru, v  obchodním centru a v baru Glorieta, 4 restaurace, 2 bary, 10  konferenčních sálů (až 450 osob), dětský klub Guanchito (děti 3 - 12  let), Magma club (děti od 8 let), hlídání dětí (za poplatek), prádelnu a čistírnu (za poplatek), obchod, kadeřnictví, autopůjčovnu, placené  parkoviště. V subtropické zahradě jsou 3 bazény pro dospělé a další vybavení.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili La Caleta Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu La Caleta Resort & Spa

Na jižním pobřeží, 21 km od letiště, v letovisku Costa Adeje

Vybavení objektu

Luxusní hotel La Caleta Resort & Spa má v jedné pětipatrové budově celkem 284 pokojů a 20 suite. Nabízí prostornou vstupní halu s recepcí, 5 výtahů, internetový koutek (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v lobby baru, v obchodním centru a v baru Glorieta, 4 restaurace, 2 bary, 10 konferenčních sálů (až 450 osob), dětský klub Guanchito (děti 3 - 12 let), Magma club (děti od 8 let), hlídání dětí (za poplatek), prádelnu a čistírnu (za poplatek), obchod, kadeřnictví, autopůjčovnu, placené parkoviště. V subtropické zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (dva z nich v zimních měsících vyhřívané, jeden se slanou vodou), jacuzzi, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště s bazénem (v zimních měsících vyhřívaný, součást klubu Guanchito). Hosté mohou využít služeb lázeňského centra SPA Eutonos (sauna, iglú, pára, masáže, bazén s tryskami, jacuzzi, taichi, relaxační zóna). Hotel pořádá nepravidelná večerní představení s živou hudbou.

Hotel akceptuje domácí zvířata do 18 kg váhy (na vyžádání, zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Deluxe

Klimatizovaný dvoulůžkový moderně zařízený pokoj má ve svém vybavení telefon, Wi-Fi připojení k internetu, trezor se zásuvkou na nabíjení notebooku (zdarma), minibar, televizi se satelitními programy (za poplatek), koupelnu s WC, vanou, bidetem, vysoušečem vlasů a župany, terasa. Umístění - v přízemí hotelu. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Premium

Základní vybavení je stejné jako u pokoje Deluxe. Umístění – 2. a 3. patro s výhledem na bazén/zahradu/moře.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Club

Základní vybavení je stejné jako u pokoje Deluxe. U tohoto typu pokoje je možné (za příplatek) objednat Sheraton Club Service, který zahrnuje exkluzivní snídani u bazénu, nealkoholické nápoje, kávu a čaj, odpolední domácí zákusky a večer alkoholické nápoje a lehké občerstvení, denní tisk, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v Club Lounge.Umístění – v nejvyšších patrech hotelu s krásným výhledem na moře. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně a večeře jsou podávána formou švédských stolů v hlavní hotelové restauraci El Parador. Každý den je jiná tematická večeře (mezinárodní, středomořská, italská atd.). Za příplatek je možné objednat plnou penzi s obědy formou à la carte v restauraci Vivace.

Sport

V hotelu La Caleta Resort & Spa je kurt na paddle a tenis, posilovna, minigolf. Golfové hřiště Golf Costa Adeje je cca. 1,5 km od hotelu.

Obchody

Několik obchůdků a restaurací je v blízkosti hotelu, větší obchodní a zábavní centra cca 1 km od hotelu.

Pláž u hotelu La Caleta Resort & Spa

Světlá písečná pláž Playa del Duque se nachází cca 400 m od hotelu.

Internetové stránky

www.sheratonlacaleta.com


Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento luxusní hotel má v jedné pětipatrové budově celkem 284 pokojů a 20 suite. Nabízí prostornou vstupní halu s recepcí, 5 výtahů,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.