Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sol Tenerife

Přibližně 150 m po plážové promenádě dojdete k menší tmavé pláži Playa Troya. Nákupní centrum je vzdáleno od Sol Tenerife pouhých 200 m. Hotel nabízí i konferenční sál, restauraci, bary, malý supermarket, masáže, společenskou místnost, televizní místnost, kadeřnictví, dětský klub, v zahradě 2 bazény se sladkou vodou pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel se nachází na Tenerife v Playa de las Américas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sol Tenerife , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Sol Tenerife:

Na jihu ostrova Tenerife v největším turistickém letovisku Playa de las Américas, 22 km od letiště, přímo u plážové promenády. Vhodný pro milovníky společenského a nočního života.

Vybavení Sol Tenerife:

Hotel Sol Tenerife je tvořen dvěma jedenáctipatrovými budovami, poskytuje klientům 522 pokojů, recepci, konferenční sál, restauraci, bary, malý supermarket, masáže, společenskou místnost, televizní místnost, kadeřnictví, dětský klub, v zahradě 2 bazény se sladkou vodou pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Standardní pokoj (24 m2): Jednoduše ale účelně zařízený dvoulůžkový pokoj má telefon s možností internetového připojení, televizi se satelitními programy, balkon, trezor, klimatizaci, minibar a koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají kuchyňský kout. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Stolní tenis, posilovna, malé fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, tenisový kurt, dětské hřiště.

Obchody:

Nákupní centrum je vzdáleno od Sol Tenerife pouhých 200 m.

Pláž u Sol Tenerife:

Přibližně 150 m po plážové promenádě dojdete k menší tmavé pláži Playa Troya.

Internetové stránky:

Sol Tenerife

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel je tvořen dvěma jedenáctipatrovými budovami, ve kterých je celkem 522 pokojů. K dispozici je vstupní hala s recepcí, výtahy,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.