Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

H 10 Gran Tinerfe

Hotel Gran Tinerfe se nachází asi 500 metrů od centra střediska Playa de las Américas na Tenerife a je jedním z mála, které jsou postaveny přímo na břehu moře. Ze zahrady hotelu je přímý vstup na pláž.V hotelové zahradě jsou 3 bazény se sladkou vodou (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasa se slunečníky a lehátky. Pro své hosty připravuje v H 10 Gran Tinerfe tým animátorů denní i večerní programy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili H 10 Gran Tinerfe, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha H 10 Gran Tinerfe:

Na ostrově Tenerife, přímo v letovisku Playa de las Américas, 22 km od letiště. Vhodný pro milovníky pláží.

Vybavení H 10 Gran Tinerfe:

Trochu starší, ale velmi vyhledávaný hotel H 10 Gran Tinerfe sídlí v jedenáctipatrové budově s prostornou vstupní halou a recepcí. Najdete v něm celkem 359 pokojů (348 dvoulůžkových a 11 junior suite), 2 výtahy, konferenční místnost, restaurace, 3 bary, společenskou a internetovou místnost, kadeřnictví, saunu a masáže, službu lékaře, kasino (pro hotelové hosty vstup zdarma), parkoviště, prádelnu a směnárnu. V hotelové zahradě jsou 3 bazény se sladkou vodou (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasa se slunečníky a lehátky. Pro své hosty připravuje v H 10 Gran Tinerfe tým animátorů denní i večerní programy.

Standardní pokoj (40,36 m2): Dvoulůžkový pokoj je vybaven klimatizací, minibarem (na vyžádání), trezorem, přímou telefonní linkou, televizí se satelitními programy a hudebním kanálem a koupelnou s vanou, WC a vysoušečem vlasů. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Posilovna, volejbal, osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník.

Obchody:

Obchody jsou v bezprostřední blízkosti hotelu H 10 Gran Tinerfe.

Pláž u H 10 Gran Tinerfe:

Hotel H 10 Gran Tinerfe je jedním z mála na Tenerife, který stojí přímo u tmavé písečné pláže, na kterou má přímý vstup.

Internetové stránky:

H 10 Gran Tinerfe

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento jedenáctipatrový hotel nabízí celkem 365 pokojů. Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.