Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bitacora

Rodinný hotel Bitacora s 314 pokoji leží na jižním pobřeží ostrova Tenerife, 18 km od letiště, v centru města Arona, asi 500 metrů od centra Playa de las Américas. Hotel připravuje denní animační program pro děti i dospělé a večerní program v tanečním baru s živou hudbou. Přibližně 300 m od hotelu Bitacora se nachází písečná pláž Las Vistas se smíšeným pískem a pozvolným vstupem do moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bitacora, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bitacora

Hotel Bitacora leží na jižním pobřeží ostrova Tenerife, 18 km od letiště, v centru města Arona.  V blízkém okolí jsou obchody, bary a restaurace i veřejná dopravní spojení, větší nákupní možnosti jsou v 500 m vzdáleném centru Playa de las Américas, nebo v městečku Los Cristianos (1,5 km).

Vybavení hotelu Bitacora 

Hotel Bitacora je prezentován jako rodinný hotel. V jedné osmipatrové budově je celkem 314 pokojů, vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace a bar, kadeřnictví. Recepce zajišťuje informační služby, směnárnu, volné Wi-Fi připojení na internet ve veřejných prostorách, hlídání dětí atd. V tropické zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) z nichž jeden má oddělenou část pro děti a skluzavku, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, dětská hřiště, jedno pro děti od 2 do 4 let a jedno pro děti od 5 do 12 let. Hotel Bitacora připravuje denní animační program pro děti i dospělé a večerní program v tanečním baru s živou hudbou. Hotel Bitacora má bezbariérový přístup.

Ubytování

Standardní pokoj (40 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve svém zařízení minibar, televizi se satelitním vysíláním, trezor, přístup k internetu – přes telefonní linku, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Každý má balkon nebo terasu s výhledem, za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na bazén, který má navíc župany, ručníky k bazénu, trezor zdarma (pouze na zálohu) a dárek na pokoji (po příjezdu do hotelu). Pokoje mají bezbariérový přístup.
Maximální obsazenost: 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport

Sportovní hry jsou organizovány během dne, v areálu je tenisový kurt, minigolf, petanque a stolní tenis.

Stravování

dle Ck, snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci. Na vyžádání program all inclusive.   

Pláž

Přibližně 300 m od hotelu Bitacora se nachází písečná pláž Las Vistas se smíšeným pískem a pozvolným vstupem do moře.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV jedné osmipatrové budově je celkem 314 pokojů. Hotel svým klientům nabízí vstupní halu s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.