Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort

Komplex 40 luxusních vil, který navrhl architekt Pascua Ortega, je součástí hotelu Bahía del Duque a nabízí jednoznačně nejluxusnější ubytování na Tenerife i na celém kanárském souostroví. Všichni hosté mohou samozřejmě využívat veškerých služeb hotelu Bahía del Duque letovisku  Costa Adeje.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort

Komplex 40 luxusních vil, který navrhl architekt Pascua Ortega, je součástí hotelu Bahía del Duque a nabízí jednoznačně nejluxusnější ubytování na celém kanárském souostroví. Ačkoliv je komplex součástí hotelu, má zcela speciální servis a profesionálně vyškolený tým zaměstnanců, který zajišťuje všem klientům maximální komfort a velmi individuální přístup. Objekt má svou vlastní recepci, lobby bar, velkou terasu, na které se servírují snídaně pouze pro hosty ubytované ve vilách a velkou, velmi příjemnou zahradu s velkým atypickým bazénem, který je rovněž určen pouze hostům ubytovaným ve vilách. Součástí objektu je i michelinová restaurace Las Aguas, kterou vede slavný šéfkuchař Salvador Gallego. Všichni hosté mohou samozřejmě využívat veškerých služeb hotelu Bahía del Duque (restaurace, bary, bazény, dětský koutek apod.). Jednotlivé vily nabízejí tři různé druhy ubytování, přičemž všechny vily mají svou vlastní zahradu s bazénem. Vily nemají přímý výhled na moře, jsou umístěny terasovitě a moře je zpravidla vidět pouze z bočního pohledu.

Vila PALMERAS (103 m2): Přízemní vila, ve které naleznete luxusní dvoulůžkovou ložnici, prostorný obývací pokoj s jídelním koutem, velmi moderně pojatou koupelnu se sprchovým koutem, velkou vanou a samostatným WC. Samozřejmostí je minibar, klimatizace, hudební soustava Bang Olufsen, LCD televizory se satelitním vysíláním (v ložnici a obývacím pokoji), trezor (k pronájmu) a Wi-Fi připojení k internetu. Na terase se zahradou (103 m2) najdete prostorné sezení s jídelním stolem, sprchu, bazén, opalovací lehátka a slunečníky. Za příplatek (uveden v ceníku) je možné objednat polopenzi.
Maximální kapacita – 3 osoby.

Vila RETA MA (170 m2): Tato vila nabízí stejný komfort jako Vila Palmeras s tím rozdílem, že se jedná o patrovou vilu. V patře je ložnice s malým balkonem, šatna, velmi moderně pojatá koupelna se sprchovým koutem, velkou vanou a samostatným WC. V přízemí obývací pokoj s jídelnou, menší kuchyňskou linkou, barovým pultem a WC. Terasa se zahradou (86 m2) má vybavení stejné jako Vila Palmeras.
Maximální kapacita – 2 osoby.

Vila MIMOSA (194 m2): Tato vila nabízí maximálně možný komfort, všechny místnosti jsou rozloženy na jednom podlaží. Základní vybavení má stejné jako Vila Palmeras, umístěna je však na ploše 440 m2. Uprostřed se nachází velký obývací pokoj s jídelnou, kuchyňským koutem, po obou stranách vždy ložnice s vlastní koupelnou a WC. Velká terasa se zahradou (246 m2) nabízí bazén, lehátka, slunečníky, sprchu, velké sofa a jídelní kout.
Maximální kapacita – 5 osob.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuKomplex 40 luxusních vil, který navrhl architekt Pascua Ortega, nabízí jedno z nejluxusnějších ubytování ostrova. Je součástí hotelu Gran...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.