Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Faňabé Costa Sur

Faňabé Costa Sur nabízí prostornou recepci, restauraci, bar, kadeřnictví, několik obchůdků, 3 bazény (jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný) s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, snack bar, dětské hřiště, kadeřnictví, malý obchod a relaxační centrum (sauna, turecké lázně, jacuzzi). Po celý den je pro děti i dospělé zajištěn animační program (mimo neděle). Hotel se nachází na Tenerife u letoviska Costa Adeje.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Faňabé Costa Sur, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Faňabé Costa Sur:

Na jižním pobřeží ostrova Tenerife v letovisku Costa Adeje, které sousedí s největším turistickým centrem Playa de las Américas, 23 km od letiště.

Vybavení Faňabé Costa Sur:

Faňabé Costa Sur se 428 pokoji nabízí prostornou recepci, restauraci, bar, kadeřnictví, několik obchůdků, 3 bazény (jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný) s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, snack bar, dětské hřiště, kadeřnictví, malý obchod a relaxační centrum (sauna, turecké lázně, jacuzzi). Po celý den je pro děti i dospělé zajištěn animační program (mimo neděle).

Standardní pokoj (40 m2): Prostorný dvoulůžkový pokoj je klimatizovaný a moderně zařízený. Má televizi, telefon, trezor, minibar, vybavenou koupelnu s vysoušečem vlasů a WC a balkon. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Tenisový kurt, víceúčelové hřiště, minigolf, sauna, posilovna, stolní tenis, pétanque, možnost provozování vodních sportů na pláži.

Obchody:

V blízkosti hotelu se nachází několik obchodů, v centru Playa de las Américas najdete velká obchodní střediska.

Pláž u Faňabé Costa Sur:

Pláž Faňabé s černým pískem je asi 50 m od hotelu.

Internetové stránky:

Faňabé Costa Sur

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento čtyřpatrový hotel nabízí 413 pokojů (5 uzpůsobených pro osoby tělesně postižené). Hosté mají k dispozici recepci, výtahy, bezplatné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.