Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aparthotel Columbus

Aparthotel Columbus nabízí restauraci, bary, prádelnu, dětský park, saunu, kadeřnictví, společenskou a internetovou místnost s televizí, 2 bazény, vířivý bazén, dětské brouzdaliště, sluneční terasu s lehátky, supermarket, diskotéku i animační program. Aparthotel Columbus leží na jihu ostrova Tenerife ve středu Playa de las Américas, 22 km od letiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aparthotel Columbus , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Aparthotel Columbus:

Na jihu ostrova Tenerife, ve středu Playa de las Américas, 22 km od letiště.

Vybavení objektu Aparthotel Columbus:

Aparthotel Columbus se skládá ze dvou šestipatrových budov a nabízí celkem 480 pokojů (objednat lze i pokoje zařízené pro tělesně postižené klienty, jsou vybaveny roll-in sprchou), recepci, restauraci, bary, prádelnu, dětský park, saunu, kadeřnictví, společenskou a internetovou místnost s televizí, 2 bazény, vířivý bazén, dětské brouzdaliště, sluneční terasu s lehátky, supermarket, diskotéku i animační program.

Studio (uvedeno v ceníku – 24,3 m2): Je vybaveno 2 samostatnými lůžky, kuchyňským koutem, telefonem, koupelnou s WC, trezorem, televizí se satelitními programy (za poplatek) a balkonem nebo terasou (6 m2). Maximální obsazenost – 2 osoby.

Apartmán (příplatek uveden v ceníku): Je vybaven samostatnou dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, zařízeným kuchyňským koutem s ledničkou, telefonem, koupelnou s WC, televizí se satelitními programy (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost – 4 osoby.

Sport:

Hřiště na volejbal a košíkovou, kulečník, šipky, posilovna, aerobic, na pláži možnost vodních sportů.

Obchody:

V bezprostřední blízkosti hotelu najdete velké množství obchodních center, restaurací a barů, větší nákupní centrum je asi 200 m od hotelu.

Pláž u Aparthotel Columbus:

K tmavé písečné pláži Playa las Vistas dojdete z mírného kopce přibližně za 15 minut (cca 800 m).

Internetové stránky:

Aparthotel Columbus

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.