Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Hotel Riu Buena Vista

Hotel nabízí prostornou halu s recepcí, výtahy, směnárnu, restauraci s terasou, 3 bary, malý obchod, možnost internetového připojení, kongresový sál, půjčovnu aut a parkoviště. V tropické zahradě jsou dva slané bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný) s přilehlými jacuzzi, dětský mořský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka, slunečníky a dětské hřiště. Hotele leží na Tenerife v letovisku Playa Paraiso.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Hotel Riu Buena Vista, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Club Hotel Riu Buena Vista:

Na jihozápadním pobřeží Tenerife, 30 km od letiště, 10 km od Costa Adeje.

Vybavení objektu Club Hotel Riu Buena Vista:

Moderní komplex Club Hotel Riu Buena Vista byl postaven v roce 2004, má 9 pater a celkem 500 pokojů (i pro zdravotně postižené klienty), které jsou rozděleny do hlavní budovy a vilek. Hotel nabízí prostornou halu s recepcí, výtahy, směnárnu, restauraci s terasou, 3 bary, malý obchod, možnost internetového připojení, kongresový sál, půjčovnu aut a parkoviště. V tropické zahradě jsou dva slané bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný) s přilehlými jacuzzi, dětský mořský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka, slunečníky a dětské hřiště. Zkušený tým animátorů připravuje v Club Hotel Riu Buena Vista celodenní i večerní programy pro děti i dospělé. Denní program pro děti 4 – 7 let a 8 – 12 let se odehrává v klubu „Riu Land“. Večer se pro dospělé pořádají představení s živou hudbou nebo zábavný program.

Standardní pokoj (40 m2): Dvoulůžkový pokoj je klimatizovaný, do jeho vybavení patří telefon s přímou volbou, televize se satelitními programy, malá lednička, trezor, koupelna se sprchou, WC a vysoušečem vlasů a balkon. Maximální obsazenost – 2 osoby.

Suite (75 m2): Stejné vybavení jako dvoulůžkový pokoj, navíc je zde samostatná ložnice, oddělený obývací pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem a balkon nebo terasa. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

V hotelu Club Hotel Riu Buena Vista je tělocvična, aerobic, stolní tenis, tenisový kurt, víceúčelové sportovní hřiště s umělou trávou (volejbal, nohejbal, fotbal) a kulečník. Na pláži lze provozovat různé vodní sporty i potápění. Za několik minut jízdy autem dojedou hosté i na 18 jamkové golfové hřiště.

Stravování:

V nabídce stravování je program all inclusive. Kontinentální snídaně i hlavní jídla jsou podávána formou švédských stolů v hotelové restauraci. Neomezené množství místních nápojů (alkoholických i nealkoholických) je k dispozici na obou barech a v restauracích hotelu až do půlnoci.

Obchody:

V blízkosti hotelu Club Hotel Riu Buena Vista jsou malé obchůdky, větší obchody jsou vzdáleny přibližně 500 m v centru města.

Pláž u Club Hotel Riu Buena Vista:

Hotel leží přímo na pobřeží, na pláž Playa de las Américas vozí hosty zdarma hotelový autobus.

Internetové stránky:

Club Hotel Riu Buena Vista

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento moderní komplex má 9 pater a celkem 500 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené), které jsou rozděleny do hlavní budovy...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.